Naturalista

Naturalista

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 1
Rozmiar 7,9 MB
Data premiery: 2018-09-04
Tytuł: Naturalista
Autor: Mayne Andrew
Tłumacz: Żuławnik Jacek
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 1
Data premiery: 2018-09-04
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26955193

Czerpie z biologii, antropologii, botaniki, statystyki i algorytmów komputerowych, aby zlokalizować kolejne ciała. Książka porażka. Niedźwiedź grizzly. Niby pomysł bardzo fajny, ale jest tak nierzeczywista. Mężczyzna postanawia więc wykorzystać całą swoją wiedzę i zawodową skrupulatność, żeby znaleźć zabójcę. Mnie nie wciągnęła i nie znalazłam w niej niczego, co usprawiedliwiało by dalsze jej czytanie :/. jeśli po "blair witch project" podejrzliwie zerkaliście na lasy, po naturaliście więcej do żadnego nie wejdziecie. Pewnie to dobra książka, bo szum Naturalista Pobierz medialny dookoła niej wielki.

Profesor biologii obliczeniowej theo cray widzi prawidłowości tam, gdzie inni widzą chaos. Zdecydowanie nie polecam.. Pewnego dnia w lasach montany zostają znalezione zmasakrowane zwłoki byłej studentki profesora.. . Wkrótce okazuje się, że ofiar jest więcej, a jedynym podejrzanym policji jest... . Czy wykaże się większym sprytem niż Naturalista Pobierz jego przeciwnik, zanim sam stanie się ofiarą? . Przeczytałam ponad połowę i z westchnieniem ulgi odłożyłam ją na poczet czytania czegoś innego.

Względnie sam profesor cray.

Komentarze

Joanna Zakrzewska

Joanna Zakrzewska

Przeczytałam ponad połowę i z westchnieniem ulgi odłożyłam ją na poczet czytania czegoś innego. Mnie nie wciągnęła i nie znalazłam w niej niczego, co usprawiedliwiało by dalsze jej czytanie :/. Pewnie to dobra książka, bo szum medialny dookoła niej wielki. .

Paulina Poniewska

Paulina Poniewska

Książka porażka. Niby pomysł bardzo fajny, ale jest tak nierzeczywista. Zdecydowanie nie polecam.. .

Zostaw komentarz