Naturalista

Naturalista

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 1
Rozmiar 7,9 MB
Data premiery: 2018-09-04
Tytuł: Naturalista
Autor: Mayne Andrew
Tłumacz: Żuławnik Jacek
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 1
Data premiery: 2018-09-04
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26955193

Względnie sam profesor cray.. Pewnie to dobra książka, bo szum medialny dookoła niej wielki. Profesor biologii obliczeniowej theo cray widzi prawidłowości tam, gdzie inni widzą chaos. Przeczytałam ponad połowę i z westchnieniem ulgi odłożyłam ją na poczet czytania czegoś innego. Pewnego dnia w lasach montany zostają znalezione zmasakrowane zwłoki byłej studentki profesora. Zdecydowanie nie polecam.. Mężczyzna postanawia więc wykorzystać całą swoją wiedzę i zawodową skrupulatność, żeby znaleźć zabójcę. Mnie nie Naturalista Pobierz wciągnęła i nie znalazłam w niej niczego, co usprawiedliwiało by dalsze jej czytanie :/.

Wkrótce okazuje się, że ofiar jest więcej, a jedynym podejrzanym Naturalista Pobierz policji jest... . Czerpie z biologii, antropologii, botaniki, statystyki i algorytmów komputerowych, aby zlokalizować kolejne ciała. Książka porażka. Czy wykaże się większym sprytem niż jego przeciwnik, zanim sam stanie się ofiarą? . Niby pomysł bardzo fajny, ale jest tak nierzeczywista. jeśli po "blair witch project" podejrzliwie zerkaliście na lasy, po naturaliście więcej do żadnego nie wejdziecie. .

Niedźwiedź grizzly.

Komentarze

Joanna Zakrzewska

Joanna Zakrzewska

Przeczytałam ponad połowę i z westchnieniem ulgi odłożyłam ją na poczet czytania czegoś innego. Mnie nie wciągnęła i nie znalazłam w niej niczego, co usprawiedliwiało by dalsze jej czytanie :/. Pewnie to dobra książka, bo szum medialny dookoła niej wielki. .

Paulina Poniewska

Paulina Poniewska

Książka porażka. Niby pomysł bardzo fajny, ale jest tak nierzeczywista. Zdecydowanie nie polecam.. .

Zostaw komentarz