Naturalista

Naturalista

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 1
Rozmiar 7,9 MB
Data premiery: 2018-09-04
Tytuł: Naturalista
Autor: Mayne Andrew
Tłumacz: Żuławnik Jacek
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 1
Data premiery: 2018-09-04
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26955193

jeśli po "blair witch project" podejrzliwie zerkaliście na lasy, po naturaliście więcej do żadnego nie wejdziecie. Książka porażka. Czerpie z biologii, antropologii, botaniki, statystyki i algorytmów komputerowych, aby zlokalizować kolejne ciała. Pewnie to dobra książka, bo szum medialny dookoła niej wielki. Wkrótce okazuje się, że ofiar jest Naturalista Pobierz więcej, a jedynym podejrzanym policji jest... Niby pomysł bardzo fajny, ale jest tak nierzeczywista. Pewnego dnia w lasach montany zostają znalezione zmasakrowane zwłoki byłej studentki profesora. Mnie nie wciągnęła i nie znalazłam w niej niczego, co usprawiedliwiało by dalsze jej czytanie :/.

Czy wykaże się większym sprytem niż jego przeciwnik, zanim sam stanie się ofiarą? . Zdecydowanie nie polecam.. Względnie sam profesor cray.. Przeczytałam ponad połowę i z westchnieniem ulgi odłożyłam Naturalista Pobierz ją na poczet czytania czegoś innego. Mężczyzna postanawia więc wykorzystać całą swoją wiedzę i zawodową skrupulatność, żeby znaleźć zabójcę. . Niedźwiedź grizzly. .

Profesor biologii obliczeniowej theo cray widzi prawidłowości tam, gdzie inni widzą chaos.

Komentarze

Joanna Zakrzewska

Joanna Zakrzewska

Przeczytałam ponad połowę i z westchnieniem ulgi odłożyłam ją na poczet czytania czegoś innego. Mnie nie wciągnęła i nie znalazłam w niej niczego, co usprawiedliwiało by dalsze jej czytanie :/. Pewnie to dobra książka, bo szum medialny dookoła niej wielki. .

Paulina Poniewska

Paulina Poniewska

Książka porażka. Niby pomysł bardzo fajny, ale jest tak nierzeczywista. Zdecydowanie nie polecam.. .

Zostaw komentarz