Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu

Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Habanero
Liczba stron: 252
Rozmiar 0,8 MB
Data premiery: 2018-08-20
Tytuł: Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu
Autor: Mila Magda
Wydawnictwo: Habanero
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 252
Data premiery: 2018-08-20
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26811390

Śmiałe eksperymenty erotyczne, bohaterowie nie bojący się spełniać swoich najgłębszych fantazji. Tutaj każda strona przynosi coś nowego, odkrywa najgłębiej ukryte lęki, słabości, rozterki i pragnienia, a także udowadnia, że nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko kontrolować. To książka, która koniecznie musi się znaleźć w każdej biblioteczce. Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu Pobierz Podwładna i szef. Spotykają się w świecie uległości i dominacji, który daje im spełnienie. Teraz kolej na was!" krystyna meszka, http://cyrysia.blogspot.com/ . Serdecznie polecam!" sylwia stawska, http://kobiecerecenzje365.blogspot.com "wyśmienity erotyk, którego akcja dzieje się w polsce.

Przepadam z kretesem. Spłoną w ogniu, który wzniecili, czy rozgrzeją nim swoje serca? "magda mila powróciła w wielkim Żywioły. Tom 2. Tańcząca w ogniu Pobierz stylu. W dzień to zwyczajni ludzie a wieczorami, spełniający się w klubach, wśród ludzi akceptujących ich takimi jakimi są, nie muszą się ukrywać, nie muszą udawać." birdy rhodes "mało co jest w stanie mnie zaskoczyć, a jednak magda mila sprawiła, że długo po przeczytaniu ,,tańczącej w ogniu'' nie mogłam dojść do siebie. Tańcząca w ogniu to powieść, która rozpali was do czerwoności i przez długi czas o niej nie zapomnicie. Ta książka to ekstremalna jazda bez trzymanki, która zmierza tylko w jednym kierunku – do zmysłowego świata bdsm, grupowej orgii i anonimowego seksu, gdzie nie ma miejsca na pruderyjność, czy eufemizmy. On – wieczny chłopiec, dla którego życie jest nieustającą imprezą. Ewę spotyka tragedia, a piotr boi się dorosnąć.

singielka, która nie uznaje związków i szuka zapomnienia w przypadkowych przygodach. Powinni stworzyć układ idealny, ale życie nie pisze prostych scenariuszy.. Opowieść kipiąca ognistą seksualnością.

Komentarze

Zostaw komentarz