Pocieszki

Pocieszki

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Liczba stron: 368
Rozmiar 6,4 MB
Data premiery: 2018-08-18
Tytuł: Pocieszki
Autor: Grochola Katarzyna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 368
Data premiery: 2018-08-18
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26807775

Z wdziękiem, lekkością i humorem katarzyna grochola wciągnie cię w swój świat, który może okazać się także twoim. Urodziny i jestem bardzo zadowolona. Choć niektóre z pocieszek autorka traktuje z przymrużeniem oka, a niektóre całkiem serio, zapewniamy – wszystkie zdarzyły się naprawdę. Wspaniała książka, napisana w barwnym stylu i ciepłym tonie o rzeczach i zdarzeniach codziennych, niosąca ze sobą jedno przesłanie: niezależnie od problemów i trosk, zawsze jeśli chcemy, znajdziemy rozwiązanie. Pocieszki Pobierz Niezaplanowanych spotkań, nadziei, dobrych uczynków, ptaków za lodówką, próśb niekaralnych i miłości, za którą wszyscy tęsknimy. . opowieści z życia wzięte i życiu poświęcone – "pocieszki" – książka katarzyny grocholi! chcesz mieć lepszy dzień? a może miesiąc? a może wystarczy pocieszka na każdy tydzień? oto pięćdziesiąt dwie historie, tyle, ile jest tygodni w roku. Jest to zbiór krótkich opowiadań z życia wziętych, pozytywnie nastrajających i rzeczywiście pocieszających.

Nikt tak jak katarzyna grochola nie doda ci otuchy! .. . Świat deszczowych poranków, kiedy nie chce się podnieść z łóżka i wieczorów przynoszących niespodzianki. Polecam serdecznie wszystkim pragnącym odszukać odrobinę radości, uśmiechu i wzruszenia.. Polecam. Dostałam na prezent na 30.

Komentarze

Honorata

Honorata

Dostałam na prezent na 30. Polecam. Jest to zbiór krótkich opowiadań z życia wziętych, pozytywnie nastrajających i rzeczywiście pocieszających. Urodziny i jestem bardzo zadowolona. .

AP

AP

Wspaniała książka, napisana w barwnym stylu i ciepłym tonie o rzeczach i zdarzeniach codziennych, niosąca ze sobą jedno przesłanie: niezależnie od problemów i trosk, zawsze jeśli chcemy, znajdziemy rozwiązanie. Polecam serdecznie wszystkim pragnącym odszukać odrobinę radości, uśmiechu i wzruszenia.. .

Zostaw komentarz