Nikita. Tom 3. Diabelski młyn

Nikita. Tom 3. Diabelski młyn

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Seria: Nikita
Liczba stron: 369
Rozmiar 10,4 MB
Data premiery: 2018-07-31
Tytuł: Nikita. Tom 3. Diabelski młyn
Seria: Nikita
Autor: Jadowska Aneta
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 369
Data premiery: 2018-07-31
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26698076

Ruszajcie i wy — i niech droga będzie wam łaskawa. Wykreowała nam przed oczami niesamowite miejsca, począwszy od niebezpiecznych, burzliwych bezdroży, niespokojnych rubieży, aż po niewiarygodny, tajemniczy lunapark. "kiedy aneta jadowska zaprasza w podróż po rubieżach wyobraźni, droga do prawdy może wieść tylko przez śmierć.. Najlepsza. Lecz nawet 0,67 trupa na godzinę nie powstrzyma nikity i robina przed dotarciem do archiwum zakonu cieni. Polecam serdecznie! :d. Czy któraś wiedzie z powrotem do domu? robin nie pamięta swojej przeszłości, ale nikita znalazła sposób, by Nikita. Tom 3. Diabelski młyn Pobierz to zmienić. „diabelski młyn” to ostatni tom przygód nikity - moim zdaniem najlepsza książka autorstwa anety jadowskiej.

Nie będzie Nikita. Tom 3. Diabelski młyn Pobierz to proste, ale czy coś w ich życiu takie jest? nikita i robin ruszają w niebezpieczną podróż przez bezdroża, by dotrzeć do źródeł tajemnicy – miejsca, które skrywa wszystkie sekrety zakonu cieni. . wszystkie ścieżki prowadzą do archiwum. Już za samo to autorka zasługuje na owacje na stojąco, a to przecież nie koniec! w ostatnim tomie trylogii otrzymujemy też całą gamę nowych bohaterów, a każdy z nich świetnie skrojony, obciążony własną historią (mam nadzieję, że autorka pozwoli nam poznać ją w szczegółach w jakimś opowiadaniu, powieści, a może serii książek?). A gdy we wszystko postanawiają się wmieszać nordyccy bogowie, berserk oraz młodociany smok, wiadomo już, że robina i nikitę czeka szalona i zaskakująca przygoda. Zupełnie nie dziwię się tym, że aneta jadowska stała się w polsce tak znana – seria prezentuje bardzo wysoki poziom. W zamian muszą pomóc taborowi uruchomić lunapark i ożywić niesamowity diabelski młyn. Autorka pokazała, na co ją stać.

By się tam znaleźć, potrzebują pomocy cygańskiego księcia i jego taboru, bo tylko magia niespokojnych pozwoli im przeżyć zetknięcie z mroczną magią bezdroży i rubieży. Wars i sawa były rewelacyjne, ale gdy dołączy się do wizerunku tego uniwersum również tereny, które zaprezentowano w „diabelskim młynie”, okazuje się, że ten świat może być jeszcze bardziej niewiarygodny, zaskakujący, pełen niespodzianek. Na litość autorki nie macie co liczyć." marta kisiel, autorka bestsellerowej serii dożywocie . W dodatku pisarka zaserwowała humor, który równoważy ponure tematy i dość ciężki klimat otoczenia. Jestem zauroczona tym, co zaprezentował "diabelski młyn".

Komentarze

Sophie

Sophie

Jestem zauroczona tym, co zaprezentował "diabelski młyn". Zupełnie nie dziwię się tym, że aneta jadowska stała się w polsce tak znana – seria prezentuje bardzo wysoki poziom. Wars i sawa były rewelacyjne, ale gdy dołączy się do wizerunku tego uniwersum również tereny, które zaprezentowano w „diabelskim młynie”, okazuje się, że ten świat może być jeszcze bardziej niewiarygodny, zaskakujący, pełen niespodzianek. Najlepsza. W dodatku pisarka zaserwowała humor, który równoważy ponure tematy i dość ciężki klimat otoczenia. Autorka pokazała, na co ją stać. Polecam serdecznie! :d. Już za samo to autorka zasługuje na owacje na stojąco, a to przecież nie koniec! w ostatnim tomie trylogii otrzymujemy też całą gamę nowych bohaterów, a każdy z nich świetnie skrojony, obciążony własną historią (mam nadzieję, że autorka pozwoli nam poznać ją w szczegółach w jakimś opowiadaniu, powieści, a może serii książek?). „diabelski młyn” to ostatni tom przygód nikity - moim zdaniem najlepsza książka autorstwa anety jadowskiej. Wykreowała nam przed oczami niesamowite miejsca, począwszy od niebezpiecznych, burzliwych bezdroży, niespokojnych rubieży, aż po niewiarygodny, tajemniczy lunapark. .

Zostaw komentarz