Dolina umarłych

Dolina umarłych

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 298
Rozmiar 1,5 MB
Data premiery: 2018-07-23
Tytuł: Dolina umarłych
Autor: Gerritsen Tess
Tłumacz: Obłucki Krzysztof
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 298
Data premiery: 2018-07-23
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26623795

I znika bez śladu. Jak wszystkie książki tej autorki świetnie się ją czyta.. Kilka dni później odnaleziony zostaje samochód ze spalonymi ciałami.. Niesamowita historia z zaskakującym finałem,trudno się oderwać. coś przerażającego wydarzyło się w opuszczonej przez ludzi wiosce królestwo boże, ukrytej w przysypanej śniegiem dolinie w stanie wyoming. . Dolina umarłych Pobierz Jej mieszkańcy dosłownie rozpłynęli się w powietrzu, porzucając domy i samochody – dwanaście identycznych domostw i nietknięte posiłki na stołach.

Czy zniknięcie maury ma związek z serią zbrodni popełnionych wcześniej w tej samej okolicy? "bardzo możliwe, że to najbardziej mrożąca krew w żyłach powieść z cyklu rizzoli & isles." daily mail . Policja uważa, że są wśród nich szczątki maury isles. Doktor maura isles, jadąca ze znajomymi na konferencję patologów w wyoming, trafia tam przypadkiem, kiedy jej auto wypada z trasy podczas śnieżycy. Ale detektyw jane rizzoli nie wierzy w śmierć przyjaciółki i rozpoczyna własne śledztwo.

Komentarze

Anonim

Anonim

Niesamowita historia z zaskakującym finałem,trudno się oderwać. Jak wszystkie książki tej autorki świetnie się ją czyta.. .

Zostaw komentarz