Dolina umarłych

Dolina umarłych

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 298
Rozmiar 1,5 MB
Data premiery: 2018-07-23
Tytuł: Dolina umarłych
Autor: Gerritsen Tess
Tłumacz: Obłucki Krzysztof
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 298
Data premiery: 2018-07-23
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26623795

coś przerażającego wydarzyło się w opuszczonej przez ludzi wiosce królestwo boże, ukrytej w przysypanej śniegiem dolinie w stanie wyoming.. . I znika bez śladu. Jak wszystkie książki tej autorki świetnie się ją czyta.. Czy zniknięcie maury ma związek z serią zbrodni popełnionych Dolina umarłych Pobierz wcześniej w tej samej okolicy? "bardzo możliwe, że to najbardziej mrożąca krew w żyłach powieść z cyklu rizzoli & isles." daily mail . Niesamowita historia z zaskakującym finałem,trudno się oderwać. Jej mieszkańcy dosłownie rozpłynęli się w powietrzu, porzucając domy i samochody – dwanaście identycznych domostw i nietknięte posiłki na stołach.

Kilka dni później odnaleziony zostaje samochód ze spalonymi ciałami. Policja uważa, że są wśród nich szczątki maury isles. Doktor maura isles, jadąca ze znajomymi na konferencję patologów w wyoming, trafia tam przypadkiem, kiedy jej auto wypada z trasy podczas śnieżycy. Ale detektyw jane rizzoli nie wierzy w śmierć przyjaciółki i rozpoczyna własne śledztwo.

Komentarze

Anonim

Anonim

Niesamowita historia z zaskakującym finałem,trudno się oderwać. Jak wszystkie książki tej autorki świetnie się ją czyta.. .

Zostaw komentarz