Apartament w Paryżu

Apartament w Paryżu

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 291
Rozmiar 0,6 MB
Data premiery: 2018-08-01
Tytuł: Apartament w Paryżu
Autor: Musso Guillaume
Tłumacz: Prądzyńska Joanna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: francuski
Liczba stron: 291
Data premiery: 2018-08-01
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26672267

Dajcie się zaprosić do piekielnego labiryntu.. . Apartament w Paryżu Pobierz Los skazuje tych dwoje wrażliwych samotników na dzielenie jednej przestrzeni życiowej. Genialna na czytnik.. Musso zawsze znajdzie z niego wyjście. Dlatego 4 gwiazdki.. Michalina mikulska, "rzeczpospolita" . .

Pogrążony w smutku po śmierci syna malarz zmarł rok wcześniej, pozostawiając po sobie trzy obrazy, które wkrótce przepadły bez wieści. W sumie to raczej wakacyjna lektura, a nie arcydzieło. We wnętrzu wciąż widać jego fascynację kolorami i światłem. Wspaniała lektura dla wszystkich kobiet. W wyniku nieporozumienia w to samo miejsce trafia gaspard, młody pisarz ze stanów zjednoczonych, który chce w spokoju popracować nad nową książką. Wspaniale sprawdza się jako lekka lektura w podróż, na Apartament w Paryżu Pobierz wakacjach. Zanim jednak odkryją sekret seana lorenza, będą musieli zmierzyć się z własnymi demonami, a prowadzone przez nich śledztwo na zawsze odmieni ich życie. Wciągająca opowieść.

Pracownia należała do słynnego artysty, seana lorenza. Wartka akcja, dobrze się czyta. "le parisien" musso nie boi się gwałtownych zwrotów akcji, w których wszystko, co do tej pory przeczytaliśmy, zaczyna nabierać zupełnie nowego znaczenia. Madeline i gaspard, zafascynowani talentem i zaintrygowani tragicznym losem poprzedniego lokatora, postanawiają połączyć siły, aby odzyskać te niezwykłe dzieła. Madeline właśnie ją wynajęła, żeby odpocząć i cieszyć się samotnością. paryż, pracownia malarska ukryta w pełnym zieleni zaułku.

Komentarze

mwbww

mwbww

Wciągająca opowieść. Wspaniale sprawdza się jako lekka lektura w podróż, na wakacjach. Wspaniała lektura dla wszystkich kobiet. Genialna na czytnik.. .

ewa skrzypczak

ewa skrzypczak

Dlatego 4 gwiazdki.. W sumie to raczej wakacyjna lektura, a nie arcydzieło. Wartka akcja, dobrze się czyta. .

Zostaw komentarz