Apartament w Paryżu

Apartament w Paryżu

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 291
Rozmiar 0,6 MB
Data premiery: 2018-08-01
Tytuł: Apartament w Paryżu
Autor: Musso Guillaume
Tłumacz: Prądzyńska Joanna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: francuski
Liczba stron: 291
Data premiery: 2018-08-01
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26672267

Zanim jednak odkryją sekret seana lorenza, będą musieli zmierzyć się z własnymi demonami, a prowadzone przez nich śledztwo na zawsze odmieni ich życie. Wspaniała lektura dla wszystkich kobiet. Michalina mikulska, "rzeczpospolita" .. . "le parisien" musso nie boi się gwałtownych zwrotów akcji, w których wszystko, co do Apartament w Paryżu Pobierz tej pory przeczytaliśmy, zaczyna nabierać zupełnie nowego znaczenia. W sumie to raczej wakacyjna lektura, a nie arcydzieło. Madeline właśnie ją wynajęła, żeby odpocząć i cieszyć się samotnością. Wartka akcja, dobrze się czyta.

We wnętrzu wciąż widać jego fascynację kolorami i światłem. . Madeline i gaspard, zafascynowani talentem i zaintrygowani tragicznym losem poprzedniego lokatora, postanawiają połączyć siły, aby odzyskać te niezwykłe dzieła. Genialna na czytnik.. Los skazuje tych dwoje wrażliwych samotników na dzielenie jednej przestrzeni życiowej. Dlatego 4 gwiazdki.. Musso zawsze znajdzie Apartament w Paryżu Pobierz z niego wyjście. Wspaniale sprawdza się jako lekka lektura w podróż, na wakacjach.

Pogrążony w smutku po śmierci syna malarz zmarł rok wcześniej, pozostawiając po sobie trzy obrazy, które wkrótce przepadły bez wieści. Wciągająca opowieść. paryż, pracownia malarska ukryta w pełnym zieleni zaułku. Pracownia należała do słynnego artysty, seana lorenza. W wyniku nieporozumienia w to samo miejsce trafia gaspard, młody pisarz ze stanów zjednoczonych, który chce w spokoju popracować nad nową książką. Dajcie się zaprosić do piekielnego labiryntu.

Komentarze

mwbww

mwbww

Wciągająca opowieść. Wspaniale sprawdza się jako lekka lektura w podróż, na wakacjach. Wspaniała lektura dla wszystkich kobiet. Genialna na czytnik.. .

ewa skrzypczak

ewa skrzypczak

Dlatego 4 gwiazdki.. W sumie to raczej wakacyjna lektura, a nie arcydzieło. Wartka akcja, dobrze się czyta. .

Zostaw komentarz