Posłuszna żona

Posłuszna żona

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Liczba stron: 336
Rozmiar 2,1 MB
Data premiery: 2018-07-18
Tytuł: Posłuszna żona
Autor: Fisher Kerry
Tłumacz: Sobolewska Agnieszka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 336
Data premiery: 2018-07-18
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26596679

Maggie wie wszystko o mężu. Pozwala spojrzeć na problemy z zewnątrz i od środka oraz przeanalizować sytuację, by móc odnieść do niej własne odczucia. wielka miłość, wspaniała rodzina i kłamstwa za zamkniętymi drzwiami idealnych domów. Im więcej maggie dowiaduje się o rodzinie męża, tym bardziej zdaje sobie sprawę z fałszywych nut rozbrzmiewających w relacjach bliskich. W przeciwnym razie massimo straciłby wszystko, na co tak ciężko pracował przez całe życie: posadę, reputację i syna. Warto przeczytać.. Posłuszna żona Pobierz Maggie wyszła za mąż za nico, brata massimo. Zycie kobiety u boku nicko, już na samym początku nie jest łatwe, ponieważ od momentu, kiedy wraz z synem wprowadziła się do domu rodzinnego męża, cieniem jej każdego dnia staje się duch jego zmarłej żony.

Coś, czego nie może nikomu wyznać. Wie jednak, że to, czego się dowiedziała, może zniszczyć jej rodzinę, którą z takim trudem budowała i zranić tych, których kocha. »posłuszna żona« wywarła na Posłuszna żona Pobierz mnie właśnie taki wpływ i to w najbardziej zaskakujący sposób. Szybko orientujemy się kto jest kim. Mniej osądzającą, bardziej odważną.. Kochani dziś chciałaby poruszyć z wami niełatwy i bardzo złożony temat, jakim jest „status drugiej żony w związku". Ten sekret sprawia, że małżeństwo staje się dla lary więzieniem. Chciałoby się wstrząsnąć niektórymi postaciami.

I jeszcze to cudowne zakończenie!" splashes into books "trzymała mnie w napięciu od pierwszej strony. Jak często wpadamy w zatrzask niezdrowego związku i jak sparaliżowane nie potrafimy się z niego uwolnić.. Czuły mąż massimo, cudowny synek sandro i piękny dom. Mroczny w zamierzeniu autorki, jednak coś w tym jest… przekonajcie się sami. Daję jej pięć gwiazdek!" boon's bookcase "prawdziwa petarda! ta książka jest jak jazda kolejką górską, nastaw się na huśtawkę emocji, śmiech i smutek, a także bardzo interesujący finał, który ściśnie cię za gardło." many books many lives "rzadko się zdarza, że dzięki książce zaczynasz zastanawiać się nad sobą samą i chcesz zostać lepszą osobą. Teraz tylko od niej zależy, czy prawda ujrzy światło dzienne. Już nie mogę się doczekać nowej powieści kerry fisher!" renita d'silva . Na szczęście nie udało się do końca zepsuć Posłuszna żona Pobierz interesującej historii.

Pewnego dnia jednak na strychu znajduje list, z którego poznaje straszną prawdę o pierwszej żonie nico, caitlin. Być może paniom pasują, ja jednak nie mam tak mocnej wiary we własny siły. Lara jednak wie coś o swoim mężu. Na początku należy zaznaczyć, że to, jak ciężki będzie proces adaptacyjny nowej żony w rodzinie jej męża, zależy od wielu czynników. Świetnie napisana i mocno angażująca emocjonalnie powieść o przyjaźni i solidarności „drugich żon”, lojalności, zdradzie i przebaczeniu… prawie pół miliona sprzedanych egzemplarzy, numer 1 na liście bestsellerów ibooks, 2 miejsce na liście bestsellerów kindle’a oraz kobo, 8 lokata na liście najlepiej sprzedających się e-booków w amazonie. Jednak kobieta w przeciwieństwie do swojej drugiej połówki, wzoru męża i ojca godnego podziwu, jest skryta i wycofana. Traciłam oddech, śmiałam się i płakałam na przemian." the glass house girls "cudowna, przejmująca, chwytająca za Posłuszna żona Pobierz serce. Świetna książka, wciąga od pierwszych stron, zaskakuje i wzrusza.

Czy zaryzykowałabyś wszystko dla ukochanego? nawet gdybyś wiedziała, że zrobił coś strasznego? życie lary wydaje się doskonałe. . Czy ujawni to, czego właśnie się dowiedziała, czy też wybierze milczenie, aby ochronić tych, których kocha? w rodzinie, którą spajają same kłamstwa, za prawdę trzeba będzie zapłacić ogromną cenę. Jednak to nie koniec problemów meggie, ponieważ pewnego dnia los sprawił, że stała się powierniczką zabranej do grobu tajemnicy pierwszej żony nicko. Miłośniczki powieści jojo moyes, diane chamberlain, marleny de blasi i petera pezellego w kerry fisher odnajdą pokrewną duszę! "moje serce pękało… opowieść tak sugestywna, że zaczynasz czuć się tak, jakbyś była częścią tej rodziny." the reading reverie "co za wspaniała książka! głęboko poruszająca powieść o rozczarowaniu i zdradzie, ale także o lojalności, miłości, trosce i przebaczeniu... Odniosłem wrażenie że pani fisher-po początkowym zapale-straciła serce do swojego dzieła. Mieszkają razem z dziećmi ze swoich pierwszych związków. . Posłuszna żona Pobierz

Zdecydowanie trudniej jest, kiedy poprzednia żona zmarła, mężczyzna został sam z dzieckiem. Sprawdźcie koniecznie, jaką decyzję podejmie kobieta. Jednak powieść nie do końca mnie przekonała, owszem opisywane wydarzenia podszyto prawdopodobieństwem, ale jednocześnie je przerysowano i przejaskrawiono, tak jakby odbiorca nie mógł samodzielnie wyciągnąć wniosków, podchwycić kontekst, czasem dać się zaskoczyć. . Co jest tego przyczyną? czy jest to tylko kwestia charakteru i usposobienia, o Posłuszna żona Pobierz tym już musicie przekonać się sami. Mogłabym wymienić jeszcze kilka przeciwności, którym często musi sprostać druga żona, ale zapewne zauważycie je już za chwilę, poznając historię lary i maggie, dwóch bohaterek powieści „posłuszna żona” obie kobiety są drugimi żonami braci massimo i nico farinelli. A o czym opowiada ta historia? lara wychodzi za massimo, z którym ma wspaniałego synka, mieszkają w pięknym domu i wszystko wskazuje na to że jest to życie idealne.

Nie sposób się oderwać od tej książki, bardzo Posłuszna żona Pobierz życiowa i zaskakująca. . Http://www.czytajac.pl/2018/08/posluszna-zona-kerry-fisher/. Na szczęście jest ktoś, kto poza mężem sprzyja zagubionej w nowej rzeczywistości kobiecie. Z kolei maggie, wyszła za mąż za brata massima nico. Zakonczenie okazalo sie lekko roczarowujace, ale polecam w 100% "posluszna zone"!. Bardzo wciagajacy styl pisania nie zezwala na zbyt wczesne oderwanie sie od ksiazki przez co umozliwia bardzo szybkie czytanie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze czegoś więcej o książce, jak zawsze zapraszam serdecznie Posłuszna żona Pobierz na bloga. Oboje mają nastoletnie dzieci z poprzednich związków. Wkraczamy w życie maggie, która właśnie została żoną nico. Przyznam, że to obniżyło ocenę spotkania z przygodą czytelniczą. Członkowie rodziny nicko nieustannie wspominają i wychwalają nieskazitelną i jakże idealną caitlin. W momencie, kiedy my, czytelnicy, wkraczamy do świata tej szanowanej i poważanej rodziny, jesteśmy światkami momentu, w którym jej częścią staje się pełna obaw, ale i nadziei meggie. Ciekawie napisana, bardzo łatwo się ją czyta.

. Pragną stworzyć zgodną i szczęśliwą rodzinę, lecz droga do wyśnionego wzorca pełna jest niepewności i pułapek. I tu dochodzimy do drugiego punktu, a mianowicie dzieci z poprzedniego związku. . Książkę czyta się bardzo dobrze i szybko przede wszystkim dzięki ciekawemu przedstawieniu sytuacji dwóch kobiet, które muszą podjąć bardzo ważne decyzje dla swojej przyszłości. Posłuszna żona Pobierz Http://kocieczytanie.blogspot.com/2018/08/status-drugiej-zony.html. Ciekawa fabula ksiazki poruszajaca problem, ktory wydaje sie byc dosc czestym problemem w wielu rodzinach.

Skala emocji, na których próbowała zagrać autorka bardzo rozległa, wczuwamy się w sytuację bohaterów, ukazując Posłuszna żona Pobierz im przychylność, zrozumienie, sympatię, lecz także wyrażamy sprzeciw wobec czynów i postaw. Wciągające historię dwóch bohaterek, polecam. I znowu trafiłem na książkę, która reklamowana jest na taką, po którą sięgają przede wszystkim kobiety. A początek zapowiadał się bardzo dobrze, sprytnie opleciona intryga, frapujące budowanie napięcia, chwilami wyczuwalne elementy thrillera, przyjemny styl narracji. Dokąd poprowadzi ją intuicja, wyostrzony zmysł obserwacji i zagadkowe znalezisko? jak rozległa może być gra pozorów, fasad i przykrywek wobec wątpliwych etycznie postępków? bookendorfina.pl. . Bardzo wciąga , nie można się oderwać od czytania.

Literatura-tak zwana kobieca-to nie tylko-wbrew powszechnemu przekonaniu-wyłącznie romanse, czy ckliwe opowiastki, ale niekiedy całkiem interesujące powieści, których nie przeczytać, byłoby grzechem, ot co. Tu również pełnia szczęścia przerwana zostaje przez pewien mroczny sekret. Zachęcam do przeczytania.. Zapewne teraz zastanawiacie się, dlaczego postanowiłam podjąć się tego tematu, Posłuszna żona Pobierz wszak mój obecny stan cywilny to panna, a więc nie mam żadnego doświadczenia w byciu żoną, a co dopiero drugą żoną? wyjaśnienie jest bardzo proste. Tą osobą od samego początku jest jej szwagier massimo. Po pierwsze od tego, w jakich okolicznościach i z jakiego powodu mężczyzna, którego dana kobieta jest obecnie drugą żoną, postanowił ożenić się po raz kolejny. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak przekonanie do siebie nastoletniej córki nicko – franceski.

Meggie próbuje również nawiązać nić porozumienia z jego żoną larą. I gdybym kierował się tytułem właśnie, zapewne nie zajrzałbym nawet do tego dzieła. Dziewczyna bardzo przeżywa śmierć matki, Posłuszna żona Pobierz a macocha jest dla niej wrogiem numer jeden. Jednak po początkowym zaciekawieniu, zaczęły mnie nużyć pewne rozwiązania, zastosowane przez pisarkę. Do przemyśleń w tej kwestii skłoniła mnie lektura książki kerry fisher „posłuszna żona”. Całość jest przedstawiona rozważnie, bez niepotrzebnego patosu, ale i nie jest trywializowana. To bardzo kruchy i istotny element układanki w próbie zbudowania nowej rodziny, który bezsprzecznie, może stać się punktem zapalnym wielu napięć i sporów.

Przygląda się małżeństwu lary i massimo, brata nica, wyczuwając, że nie wszystko wydaje się być tym czym jest. Zaskakujące zwroty akcji, w gruncie rzeczy są całkiem przewidywalne. A wracając do tego co ostatnio przeczytałem-trafiłem na interesującą historię pod tytułem”posłuszna żona”. Jednak, abyście nie myśleli, że moje spostrzeżenia, którymi się z wami podzielę, opierają się tylko na pustych dywagacjach, chcę, abyście wiedzieli, że z racji tego, iż z wykształcenia jestem psychologiem i Posłuszna żona Pobierz problem bycia „tą drugą” w związku, nie jest mi obcy. . "jedno po drugim, uczucia, które sobie cichutko siedziały i dziobały, nie spodziewając się, że kiedyś zostaną wypuszczone, wylatywały z łopotem skrzydeł ku wolności, niepewne, czy przeżyją w szerokim świecie, ale skłonne zaryzykować." autorka poruszyła wiele aspektów związanych z budowaniem trwałych relacji rodzinnych, nie zabrakło tu odwołań do zaufania, lojalności, wierności, partnerstwa, przyjaźni, miłości, do niełatwego ułożenia puzzli patchworkowych rodzin, wznoszenia nadziei przez osoby decydujące się na wykorzystanie drugiej życiowej szansy, ale też do niebezpiecznie nakręcającej się spirali kłamstw, sekretów i tajemnic, które ze strachu lub wstydu skrzętnie chowane są w zapomnianych zdjęciach, listach, szkatułkach. Jakby tego było mało, ciągłe szpile w serce naszej bohaterki wbija matka jej wybranka – anna, nie akceptując wyboru syna.

Wkraczamy w mieszankę skrajnych odczuć mających wprowadzić czytelnika we wciągające zaczytanie, nie pozwolić na oderwanie się od książki, poprowadzić w kierunku relaksu z refleksją w tle. Oczywiście Posłuszna żona Pobierz nie wszystkie nadają się do czytania, nie są na moje nerwy te książki, opisywane, jako znakomite przykłady powieści. I tak, jeśli rozpad małżeństwa powstał w wyniku przysłowiowej niezgodności charakterów, czy wzajemnych oczekiwań małżonków wobec siebie, to zdecydowanie ułatwia budowanie nowego związku. Gdyby nie pewien sekret, który-jakżeby inaczej-kładzie się cieniem na szczęśliwym pożyciu małżeńskim. Bardzo ladna historia napisana w dobrym stylu. . Podsumowując interesująca opowieść, która- według zapewnień okładki-miała sprawić że zaniemówię z wrażenia i wprost nie będę się mógł oderwać od tej lektury.

Później wkradła się monotonia i przewidywalność. Poczatkowo wydaje sie byc dosc przewidujaca, jednak nagle zwroty akcji zaskakuja czytelnika i zachecaja do dalszego czytania lektury.

Komentarze

erka

erka

I gdybym kierował się tytułem właśnie, zapewne nie zajrzałbym nawet do tego dzieła. Jednak po początkowym zaciekawieniu, zaczęły mnie nużyć pewne rozwiązania, zastosowane przez pisarkę. Mroczny w zamierzeniu autorki, jednak coś w tym jest… przekonajcie się sami. Podsumowując interesująca opowieść, która- według zapewnień okładki-miała sprawić że zaniemówię z wrażenia i wprost nie będę się mógł oderwać od tej lektury. Tu również pełnia szczęścia przerwana zostaje przez pewien mroczny sekret. I znowu trafiłem na książkę, która reklamowana jest na taką, po którą sięgają przede wszystkim kobiety. Być może paniom pasują, ja jednak nie mam tak mocnej wiary we własny siły. A o czym opowiada ta historia? lara wychodzi za massimo, z którym ma wspaniałego synka, mieszkają w pięknym domu i wszystko wskazuje na to że jest to życie idealne. Na szczęście nie udało się do końca zepsuć interesującej historii. Literatura-tak zwana kobieca-to nie tylko-wbrew powszechnemu przekonaniu-wyłącznie romanse, czy ckliwe opowiastki, ale niekiedy całkiem interesujące powieści, których nie przeczytać, byłoby grzechem, ot co. Zachęcam do przeczytania.. A wracając do tego co ostatnio przeczytałem-trafiłem na interesującą historię pod tytułem”posłuszna żona”. Oczywiście nie wszystkie nadają się do czytania, nie są na moje nerwy te książki, opisywane, jako znakomite przykłady powieści. Odniosłem wrażenie że pani fisher-po początkowym zapale-straciła serce do swojego dzieła. Z kolei maggie, wyszła za mąż za brata massima nico. Gdyby nie pewien sekret, który-jakżeby inaczej-kładzie się cieniem na szczęśliwym pożyciu małżeńskim. Zaskakujące zwroty akcji, w gruncie rzeczy są całkiem przewidywalne. .

Anonim

Anonim

Bardzo wciąga , nie można się oderwać od czytania. Chciałoby się wstrząsnąć niektórymi postaciami. Jak często wpadamy w zatrzask niezdrowego związku i jak sparaliżowane nie potrafimy się z niego uwolnić.. .

zapolskadaria

zapolskadaria

Warto przeczytać.. Świetna książka, wciąga od pierwszych stron, zaskakuje i wzrusza. .

Karolina Ludwiczak

Karolina Ludwiczak

Bardzo ladna historia napisana w dobrym stylu. Zakonczenie okazalo sie lekko roczarowujace, ale polecam w 100% "posluszna zone"!. Bardzo wciagajacy styl pisania nie zezwala na zbyt wczesne oderwanie sie od ksiazki przez co umozliwia bardzo szybkie czytanie. Ciekawa fabula ksiazki poruszajaca problem, ktory wydaje sie byc dosc czestym problemem w wielu rodzinach. Poczatkowo wydaje sie byc dosc przewidujaca, jednak nagle zwroty akcji zaskakuja czytelnika i zachecaja do dalszego czytania lektury. .

Agnieszka Kaniuk

Agnieszka Kaniuk

Do przemyśleń w tej kwestii skłoniła mnie lektura książki kerry fisher „posłuszna żona”. Zycie kobiety u boku nicko, już na samym początku nie jest łatwe, ponieważ od momentu, kiedy wraz z synem wprowadziła się do domu rodzinnego męża, cieniem jej każdego dnia staje się duch jego zmarłej żony. Jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze czegoś więcej o książce, jak zawsze zapraszam serdecznie na bloga. Zapewne teraz zastanawiacie się, dlaczego postanowiłam podjąć się tego tematu, wszak mój obecny stan cywilny to panna, a więc nie mam żadnego doświadczenia w byciu żoną, a co dopiero drugą żoną? wyjaśnienie jest bardzo proste. Członkowie rodziny nicko nieustannie wspominają i wychwalają nieskazitelną i jakże idealną caitlin. Po pierwsze od tego, w jakich okolicznościach i z jakiego powodu mężczyzna, którego dana kobieta jest obecnie drugą żoną, postanowił ożenić się po raz kolejny. I tak, jeśli rozpad małżeństwa powstał w wyniku przysłowiowej niezgodności charakterów, czy wzajemnych oczekiwań małżonków wobec siebie, to zdecydowanie ułatwia budowanie nowego związku. Co jest tego przyczyną? czy jest to tylko kwestia charakteru i usposobienia, o tym już musicie przekonać się sami. Jednak to nie koniec problemów meggie, ponieważ pewnego dnia los sprawił, że stała się powierniczką zabranej do grobu tajemnicy pierwszej żony nicko. W momencie, kiedy my, czytelnicy, wkraczamy do świata tej szanowanej i poważanej rodziny, jesteśmy światkami momentu, w którym jej częścią staje się pełna obaw, ale i nadziei meggie. Jednak, abyście nie myśleli, że moje spostrzeżenia, którymi się z wami podzielę, opierają się tylko na pustych dywagacjach, chcę, abyście wiedzieli, że z racji tego, iż z wykształcenia jestem psychologiem i problem bycia „tą drugą” w związku, nie jest mi obcy. Zdecydowanie trudniej jest, kiedy poprzednia żona zmarła, mężczyzna został sam z dzieckiem. Wie jednak, że to, czego się dowiedziała, może zniszczyć jej rodzinę, którą z takim trudem budowała i zranić tych, których kocha. Jednak kobieta w przeciwieństwie do swojej drugiej połówki, wzoru męża i ojca godnego podziwu, jest skryta i wycofana. Na szczęście jest ktoś, kto poza mężem sprzyja zagubionej w nowej rzeczywistości kobiecie. Kochani dziś chciałaby poruszyć z wami niełatwy i bardzo złożony temat, jakim jest „status drugiej żony w związku". Meggie próbuje również nawiązać nić porozumienia z jego żoną larą. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak przekonanie do siebie nastoletniej córki nicko – franceski. Jakby tego było mało, ciągłe szpile w serce naszej bohaterki wbija matka jej wybranka – anna, nie akceptując wyboru syna. Teraz tylko od niej zależy, czy prawda ujrzy światło dzienne. To bardzo kruchy i istotny element układanki w próbie zbudowania nowej rodziny, który bezsprzecznie, może stać się punktem zapalnym wielu napięć i sporów. Http://kocieczytanie.blogspot.com/2018/08/status-drugiej-zony.html. Tą osobą od samego początku jest jej szwagier massimo. Mogłabym wymienić jeszcze kilka przeciwności, którym często musi sprostać druga żona, ale zapewne zauważycie je już za chwilę, poznając historię lary i maggie, dwóch bohaterek powieści „posłuszna żona” obie kobiety są drugimi żonami braci massimo i nico farinelli. Sprawdźcie koniecznie, jaką decyzję podejmie kobieta. Na początku należy zaznaczyć, że to, jak ciężki będzie proces adaptacyjny nowej żony w rodzinie jej męża, zależy od wielu czynników. Dziewczyna bardzo przeżywa śmierć matki, a macocha jest dla niej wrogiem numer jeden. I tu dochodzimy do drugiego punktu, a mianowicie dzieci z poprzedniego związku. .

Emilia WOŹNIAK

Emilia WOŹNIAK

Ciekawie napisana, bardzo łatwo się ją czyta. Wciągające historię dwóch bohaterek, polecam. .

Iwona_C_

Iwona_C_

Pozwala spojrzeć na problemy z zewnątrz i od środka oraz przeanalizować sytuację, by móc odnieść do niej własne odczucia. Całość jest przedstawiona rozważnie, bez niepotrzebnego patosu, ale i nie jest trywializowana. Książkę czyta się bardzo dobrze i szybko przede wszystkim dzięki ciekawemu przedstawieniu sytuacji dwóch kobiet, które muszą podjąć bardzo ważne decyzje dla swojej przyszłości. Http://www.czytajac.pl/2018/08/posluszna-zona-kerry-fisher/. .

Bookendorfina Izabela Pycio

Bookendorfina Izabela Pycio

Dokąd poprowadzi ją intuicja, wyostrzony zmysł obserwacji i zagadkowe znalezisko? jak rozległa może być gra pozorów, fasad i przykrywek wobec wątpliwych etycznie postępków? bookendorfina.pl. Pragną stworzyć zgodną i szczęśliwą rodzinę, lecz droga do wyśnionego wzorca pełna jest niepewności i pułapek. A początek zapowiadał się bardzo dobrze, sprytnie opleciona intryga, frapujące budowanie napięcia, chwilami wyczuwalne elementy thrillera, przyjemny styl narracji. Jednak powieść nie do końca mnie przekonała, owszem opisywane wydarzenia podszyto prawdopodobieństwem, ale jednocześnie je przerysowano i przejaskrawiono, tak jakby odbiorca nie mógł samodzielnie wyciągnąć wniosków, podchwycić kontekst, czasem dać się zaskoczyć. Później wkradła się monotonia i przewidywalność. Wkraczamy w mieszankę skrajnych odczuć mających wprowadzić czytelnika we wciągające zaczytanie, nie pozwolić na oderwanie się od książki, poprowadzić w kierunku relaksu z refleksją w tle. Wkraczamy w życie maggie, która właśnie została żoną nico. Przygląda się małżeństwu lary i massimo, brata nica, wyczuwając, że nie wszystko wydaje się być tym czym jest. Skala emocji, na których próbowała zagrać autorka bardzo rozległa, wczuwamy się w sytuację bohaterów, ukazując im przychylność, zrozumienie, sympatię, lecz także wyrażamy sprzeciw wobec czynów i postaw. Oboje mają nastoletnie dzieci z poprzednich związków. "jedno po drugim, uczucia, które sobie cichutko siedziały i dziobały, nie spodziewając się, że kiedyś zostaną wypuszczone, wylatywały z łopotem skrzydeł ku wolności, niepewne, czy przeżyją w szerokim świecie, ale skłonne zaryzykować." autorka poruszyła wiele aspektów związanych z budowaniem trwałych relacji rodzinnych, nie zabrakło tu odwołań do zaufania, lojalności, wierności, partnerstwa, przyjaźni, miłości, do niełatwego ułożenia puzzli patchworkowych rodzin, wznoszenia nadziei przez osoby decydujące się na wykorzystanie drugiej życiowej szansy, ale też do niebezpiecznie nakręcającej się spirali kłamstw, sekretów i tajemnic, które ze strachu lub wstydu skrzętnie chowane są w zapomnianych zdjęciach, listach, szkatułkach. Przyznam, że to obniżyło ocenę spotkania z przygodą czytelniczą. Im więcej maggie dowiaduje się o rodzinie męża, tym bardziej zdaje sobie sprawę z fałszywych nut rozbrzmiewających w relacjach bliskich. Szybko orientujemy się kto jest kim. .

Marta Angus

Marta Angus

Nie sposób się oderwać od tej książki, bardzo życiowa i zaskakująca. .

Zostaw komentarz