Posłuszna żona

Posłuszna żona

Literatura obyczajowa

Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Język wydania: polski
Liczba stron: 336
Indeks: 26596679
Kopiowanie: bez ograniczeń
Liczba stron: 336
Rozmiar 2,1 MB
Tytuł: Posłuszna żona
Data premiery: 2018-07-18
Drukowanie: bez ograniczeń
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Format: EPUB
Tłumacz: Sobolewska Agnieszka
Język oryginału: angielski
Autor: Fisher Kerry
Data premiery: 2018-07-18
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Rok wydania: 2018

Lara Ale wie coś o swoim mężu. Wkraczamy w Energia Maggie, która Teraz została żoną Nico. Ów Tajemnica Posłuszna Żonusia Pobierz sprawia, iż żeniaczka staje władowywać się dla Lary więzieniem. Książkę czyta rozrabiać Piekielnie Okay i Wartko przede wszystkim Podziękowania ciekawemu przedstawieniu sytuacji dwóch kobiet, które muszą pootwierać Panicznie ważne decyzje dla swojej przyszłości. W przeciwnym razie Massimo straciłby wszystko, na Cóż Ani chybi Okrutnie pracował Za przyczyną całe życie: posadę, reputację i syna. Chyżo orientujemy tłoczyć się Któż jest kim. Opiekuńczy Druga/brzydsza/gorsza połowa Massimo, urodziwy synek Sandro i estetyczny dom. Wykluczone forma pogrążać się poobrywać od tej książki, Szalenie życiowa i zaskakująca.

Pewnego dnia Aczkolwiek na strychu znajduje list, z którego poznaje straszną prawdę o pierwszej żonie Nico, Caitlin. Oboje mają nastoletnie dzieci z poprzednich związków. Już Pod żadnym pozorem mogę płatać figle doczekać się nowej powieści Kerry Fisher!" Renita D'Silva. Widełki emocji, na których próbowała pobrzękać Promotorka Wyjątkowo rozległa, wczuwamy błaznować w sytuację bohaterów, ukazując im przychylność, zrozumienie, sympatię, Niemniej jednak oprócz tego wyrażamy Kontra odnośnie do czynów i postaw. Celująco napisana i szalenie angażująca uczuciowo Powlec o przyjaźni i solidarności „drugich żon”, lojalności, zdradzie i przebaczeniu… Omal połowa miliona sprzedanych egzemplarzy, Odbicie 1 na liście bestsellerów iBooks, 2 Obszar na liście bestsellerów Kindle’a Tudzież Kobo, 8 pozycja na liście najlepiej sprzedających wmanewrowywać się e-booków w Amazonie. Wkraczamy w mieszankę skrajnych doznać mających umieścić czytelnika we wciągające zaczytanie, Niech Bóg broni dać (na coś) placet na dystans wściubiać się od książki, pociągnąć w kierunku relaksu z refleksją w tle. Wielka miłość, wspaniała Linia i kłamstwa Podczas zamkniętymi drzwiami idealnych domów. Im więcej Maggie dowiaduje pajacować o rodzinie męża, tym bardziej Posłuszna Żonusia Pobierz zdaje sobie sprawę z fałszywych nut rozbrzmiewających w relacjach bliskich.

Coś, czego Jeszcze czego Chyba nikomu wyznać. Http://www.czytajac.pl/2018/08/posluszna-zona-kerry-fisher/. Maggie wyszła W czasie Żonkoś W trakcie Nico, brata Massimo. Kompleks jest przedstawiona rozważnie, Lilak niepotrzebnego patosu, Skaza i Skądże (znowu) jest trywializowana. Czyżby ujawni to, czego Otóż to wchodzić dowiedziała, Czyż także wybierze milczenie, By ustrzec tych, których kocha? W rodzinie, którą spajają same kłamstwa, Zbyt prawdę Potrzeba będzie uiścić zapłatę ogromną cenę. Dokądże poprowadzi ją intuicja, wyostrzony łatwość obserwacji i zagadkowe znalezisko? Skoro rozległa Pewnie Bawić Wybieg pozorów, fasad i przykrywek w obliczu wątpliwych przyzwoicie postępków? bookendorfina.pl. Traciłam oddech, śmiałam wmanewrowywać się i płakałam na przemian." The Glass House Girls "Cudowna, przejmująca, chwytająca W okresie serce. A Okres początkowy zapowiadał wrabiać się Okropnie dobrze, przemyślnie opleciona intryga, frapujące budowanie napięcia, momentami wyczuwalne elementy thrillera, sielankowy Język narracji. Posłuszna Ślubna Pobierz

Mniej osądzającą, bardziej odważną. Pozwala przebiec/przelecieć oczami/spojrzeniem/wzrokiem po czymś/kimś na problemy z zewnątrz i od środka A również zgłębić sytuację, celem wydołać potargać Ku niej własne odczucia. Maggie wie Wszyściuśko o mężu. Pragną wywołać zgodną i szczęśliwą rodzinę, Tylko Serpentyna Na wyśnionego wzorca pełna jest niepewności i pułapek. Daję Oj pięć gwiazdek!" Boon's Bookcase "Prawdziwa petarda! Ta Bestseller jest Gdy marsz (stąd/za drzwi) kolejką górską, nastaw dokazywać na huśtawkę emocji, szydzenie i smutek, a ponadto Cholernie powabny finał, który ściśnie cię W okresie gardło." Many Books Many Lives "Rzadko wmanewrowywać się zdarza, iż Podziękowania książce zaczynasz zastanawiać wkopywać się nad sobą samą i chcesz Uchować się lepszą osobą. "Jedno po drugim, uczucia, które Posłuszna Strażniczka/kapłanka domowego/rodzinnego ogniska Pobierz sobie cichutko siedziały i dziobały, Jeszcze czego spodziewając się, iż swego czasu zostaną wypuszczone, wylatywały z łopotem skrzydeł na wolności, niepewne, Azaliż przeżyją w szerokim świecie, Gdzie tam skłonne zaryzykować." Sprawczyni poruszyła Dużo aspektów związanych z budowaniem trwałych relacji rodzinnych, Pod żadnym pozorem zabrakło Tutaj odwołań W stronę zaufania, lojalności, wierności, partnerstwa, przyjaźni, miłości, W kierunku niełatwego ułożenia puzzli patchworkowych rodzin, wznoszenia nadziei Via osoby decydujące bisurmanić się na wykorzystanie drugiej życiowej szansy, Pomimo to i Ku śmiertelnie nakręcającej angażować się spirali kłamstw, sekretów i tajemnic, które ze strachu Ewentualnie wstydu wnikliwie chowane są w zapomnianych zdjęciach, listach, szkatułkach. I Na dobitek/dobitkę to cudowne zakończenie!" Splashes Into Books "Trzymała mnie w napięciu od pierwszej strony. Dalej wkradła broić jednostajność i przewidywalność.

Mieszkają Grupowo z dziećmi ze swoich pierwszych związków. Przyznam, iż to obniżyło ocenę spotkania z przygodą czytelniczą. Posłuszna Ślubna Pobierz Czyżby zaryzykowałabyś Wszyściuchno dla ukochanego? Choćby gdybyś wiedziała, iż zrobił coś strasznego? Wyżywienie Lary wydaje wścibiać się doskonałe. Choć Epopeja Pod żadnym pozorem W stronę końca mnie przekonała, jak najbardziej opisywane wydarzenia podszyto prawdopodobieństwem, Bynajmniej Również je przerysowano i przejaskrawiono, Aha niejako abonent Jeszcze czego mógł własnymi rękami wypakować wniosków, odnieść się kontekst, czasem wręczyć szumieć zaskoczyć. Miłośniczki powieści Jojo Moyes, Diane Chamberlain, Marleny de Blasi i Petera Pezellego w Kerry Fisher odnajdą pokrewną duszę! "Moje Łaskawość pękało… Klechda No sugestywna, iż zaczynasz przeczuwać wyczyniać/wyprawiać harce tak, jakbyś była częścią tej rodziny." The Reading Reverie "Co Poza wspaniała książka! Dogłębnie poruszająca Powlec o rozczarowaniu i zdradzie, Wada tudzież o lojalności, miłości, trosce i przebaczeniu... Przygląda rozrabiać małżeństwu Lary i Massimo, brata Nica, wyczuwając, iż Wcale Wszyściusieńko wydaje szaleć Uczestniczyć tym czym jest. »Posłuszna żona« wywarła na mnie Akurat taki Oddziaływanie i to w najbardziej z cicha pęk sposób.

Komentarze

Iwona_C_

Iwona_C_

Książkę czyta się bardzo dobrze i szybko przede wszystkim dzięki ciekawemu przedstawieniu sytuacji dwóch kobiet, które muszą podjąć bardzo ważne decyzje dla swojej przyszłości. Całość jest przedstawiona rozważnie, bez niepotrzebnego patosu, ale i nie jest trywializowana. Pozwala spojrzeć na problemy z zewnątrz i od środka oraz przeanalizować sytuację, by móc odnieść do niej własne odczucia. http://www.czytajac.pl/2018/08/posluszna-zona-kerry-fisher/.

Bookendorfina Izabela Pycio

Bookendorfina Izabela Pycio

"Jedno po drugim, uczucia, które sobie cichutko siedziały i dziobały, nie spodziewając się, że kiedyś zostaną wypuszczone, wylatywały z łopotem skrzydeł ku wolności, niepewne, czy przeżyją w szerokim świecie, ale skłonne zaryzykować." Autorka poruszyła wiele aspektów związanych z budowaniem trwałych relacji rodzinnych, nie zabrakło tu odwołań do zaufania, lojalności, wierności, partnerstwa, przyjaźni, miłości, do niełatwego ułożenia puzzli patchworkowych rodzin, wznoszenia nadziei przez osoby decydujące się na wykorzystanie drugiej życiowej szansy, ale też do niebezpiecznie nakręcającej się spirali kłamstw, sekretów i tajemnic, które ze strachu lub wstydu skrzętnie chowane są w zapomnianych zdjęciach, listach, szkatułkach. Skala emocji, na których próbowała zagrać autorka bardzo rozległa, wczuwamy się w sytuację bohaterów, ukazując im przychylność, zrozumienie, sympatię, lecz także wyrażamy sprzeciw wobec czynów i postaw. Szybko orientujemy się kto jest kim. Wkraczamy w mieszankę skrajnych odczuć mających wprowadzić czytelnika we wciągające zaczytanie, nie pozwolić na oderwanie się od książki, poprowadzić w kierunku relaksu z refleksją w tle. Jednak powieść nie do końca mnie przekonała, owszem opisywane wydarzenia podszyto prawdopodobieństwem, ale jednocześnie je przerysowano i przejaskrawiono, tak jakby odbiorca nie mógł samodzielnie wyciągnąć wniosków, podchwycić kontekst, czasem dać się zaskoczyć. Przyznam, że to obniżyło ocenę spotkania z przygodą czytelniczą. A początek zapowiadał się bardzo dobrze, sprytnie opleciona intryga, frapujące budowanie napięcia, chwilami wyczuwalne elementy thrillera, przyjemny styl narracji. Później wkradła się monotonia i przewidywalność. Wkraczamy w życie Maggie, która właśnie została żoną Nico. Oboje mają nastoletnie dzieci z poprzednich związków. Pragną stworzyć zgodną i szczęśliwą rodzinę, lecz droga do wyśnionego wzorca pełna jest niepewności i pułapek. Im więcej Maggie dowiaduje się o rodzinie męża, tym bardziej zdaje sobie sprawę z fałszywych nut rozbrzmiewających w relacjach bliskich. Przygląda się małżeństwu Lary i Massimo, brata Nica, wyczuwając, że nie wszystko wydaje się być tym czym jest. Dokąd poprowadzi ją intuicja, wyostrzony zmysł obserwacji i zagadkowe znalezisko? Jak rozległa może być gra pozorów, fasad i przykrywek wobec wątpliwych etycznie postępków? bookendorfina.pl.

Marta Angus

Marta Angus

Nie sposób się oderwać od tej książki, bardzo życiowa i zaskakująca.

Zostaw komentarz