Żona mordercy

Żona mordercy

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Liczba stron: 294
Rozmiar 1 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Żona mordercy
Autor: Caine Rachel
Tłumacz: Markiewicz Kinga
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 294
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26432236

Okazało się, że jej mąż, człowiek któremu gina ufała i ojciec jej dzieci, jest wyjątkowo okrutnym, seryjnym mordercą.. . Gina nie może pozwolić, by jej dzieci również padły ofiarą sadystycznego mordercy. Ogólnie może być.. Jakim cudem mogłam tego nie wiedzieć? świat giny royal legł w gruzach w chwili Żona mordercy Pobierz wypadku – nieznajomy samochód przypadkowo uderzył w ścianę garażu w jej domu. Zanim zacznie się akcja trochę zaczyna nudzić. W zniszczonym garażu odkryto zwłoki torturowanej kobiety. Długo rozwijająca się książka.

Mimo, że jej mąż znajduje się w więzieniu, wciąż otrzymują anonimy od osób, grożących im śmiercią. Jak mogła o tym nie wiedzieć? teraz gina i jej dzieci są dręczeni przez anonimowych prześladowców. Mąż giny royall okazał się potworem. Rozpadło się wszystko, co uznawała dotąd za szczęśliwe i spokojne życie. czuły mężczyzna, kochający tata, seryjny morderca. Jedno jest pewne – nauczyła się już, że nikomu nie może ufać i sama musi zwalczać zło. Gdy zdaje się, że najgorsze Żona mordercy Pobierz już za nimi, w jeziorze zostaje znalezione ciało kobiety.

I że już nigdy nie może przestać. Uciekają do odległego stillhouse lake. . Ona i dzieci muszą przybrać nową tożsamość. Czy mogła o tym nie wiedzieć? wyszłam za mąż za potwora, spałam w jego łóżku.

Komentarze

Anonim

Anonim

Długo rozwijająca się książka. Zanim zacznie się akcja trochę zaczyna nudzić. Ogólnie może być.. .

Zostaw komentarz