Cień

Cień

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Liczba stron: 528
Rozmiar 4,4 MB
Data premiery: 2018-06-20
Tytuł: Cień
Autor: Przechrzta Adam
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 528
Data premiery: 2018-06-20
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26390178

I wszystkich takich jak oni. . Tylko czas pokaże, Cień Pobierz kto umrze, a kto przeżyje... Autor wciaz lekko pisze... Ktoś poprzysiągł ich zabić. Ale i tak fajna książka. Samarin i rudnicki zostają wciągnięci w wir politycznych i towarzyskich intryg, a to nie jedyne ani nawet największe niebezpieczeństwo. Ale widac ze chcial bardzo szybko skaczyc z ta seria....

. Autor poszedł na łatwiznę. W enklawach pojawiają bezpośredni wysłannicy szepczących, a słowo mocy, które dało polakom zwycięstwo, jest już znane wszystkim stronom konfliktu. Wprawdzie parę rozwiązań fabularnych trochę z sufitu, ale czyta się bardzo Cień Pobierz przyjemnie.. rzeczpospolita warszawska stara się utrzymać neutralność, balansując między dwiema potęgami: niemcami i rosją, jednak młoda republika ma coraz więcej problemów. Przechrzta zawsze kojarzył mi się będzie z chorągwią michała archanioła, specnazem i niezapomnianym klimatem opowieści o twardzielach. Polska armia szykuje się do ostatecznego starcia, jednak dowództwo zdaje sobie sprawę, że żadna strategia nie pozwoli wygrać z wrogiem mającym dwudziestokrotną przewagę liczebną.. .

Do tego zarówno w berlinie, jak i sankt Cień Pobierz petersburgu narasta przekonanie, że pora zaatakować. . Trochę banalne zakończenie . . Jednak muszę przyznać, że alchemik daje radę.. Polknalem. Przechrzta trzyma wysoki poziom.

Komentarze

sojkag

sojkag

Jednak muszę przyznać, że alchemik daje radę.. Przechrzta zawsze kojarzył mi się będzie z chorągwią michała archanioła, specnazem i niezapomnianym klimatem opowieści o twardzielach. .

Marcin

Marcin

Ale widac ze chcial bardzo szybko skaczyc z ta seria.... Autor wciaz lekko pisze... .

szamot113

szamot113

Wprawdzie parę rozwiązań fabularnych trochę z sufitu, ale czyta się bardzo przyjemnie.. Przechrzta trzyma wysoki poziom. .

kawczak3

kawczak3

Ale i tak fajna książka. Autor poszedł na łatwiznę. Polknalem. Trochę banalne zakończenie . .

Zostaw komentarz