Podejrzany

Podejrzany

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Akurat
Liczba stron: 171
Rozmiar 4,8 MB
Data premiery: 2018-06-06
Tytuł: Podejrzany
Autor: Świst Paulina
Wydawnictwo: Akurat
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 171
Data premiery: 2018-06-06
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26295091

to nie żarty, to nie przelewki, tu się dzieje, i to jak! w roku 2014 daniel wyrwa był jeszcze żołnierzem 6. Świst jak zwykle Podejrzany Pobierz wymiata! książka jest świetna. Daniel, delikatnie mówiąc, nie miał dobrej reputacji. . Wszyscy – poza marią – wiedzieli o jego problemach z prawem, z narkotykami, ze skłonnością do przemocy i do maczania palców w nielegalnych przedsięwzięciach, ale przecież miłość nie wybiera… maria urodziła córeczkę, daniel wylądował na odwyku, maria wyszła za mąż za kolegę z dzieciństwa, a potem… potem zrobiło się szybko, ostro, groźnie, błyskotliwie, zaskakująco i wciągająco.. Uwielbiam książki tej autorki:-) cięty język:-) rwelka. Gwiazda świeci coraz jaśniej! . Jak dla mnie odjazd! literatura lekka, łatwa i przyjemna, czyli dokładnie taka jakiej szukam po ciężkim dniu dla relaksu!!! główni bohaterowie wyraziści i niecukierkowi - zdecydowanie w moim typie!.

Batalionu powietrzno-desantowego w gliwicach, a maria zimnicka – dobrze zapowiadającą się aplikantką adwokacką. . Fani pauliny świst dostaną więcej, Podejrzany Pobierz niż oczekują, nowi czytelnicy natychmiast sięgną po jej wcześniejsze książki. . Jedyny minus - troszkę za krótka! ;). Super książka !! polecam !!!. .

Komentarze

kobusek

kobusek

Jak dla mnie odjazd! literatura lekka, łatwa i przyjemna, czyli dokładnie taka jakiej szukam po ciężkim dniu dla relaksu!!! główni bohaterowie wyraziści i niecukierkowi - zdecydowanie w moim typie!. .

asica

asica

Super książka !! polecam !!!. .

Iwona Cichoń

Iwona Cichoń

Uwielbiam książki tej autorki:-) cięty język:-) rwelka. .

Klaudia

Klaudia

Jedyny minus - troszkę za krótka! ;). Świst jak zwykle wymiata! książka jest świetna. .

Zostaw komentarz