Dodaj do znajomych

Dodaj do znajomych

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 133
Rozmiar 11,7 MB
Data premiery: 2018-05-24
Tytuł: Dodaj do znajomych
Autor: Łapicka Zuzanna
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 133
Data premiery: 2018-05-24
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26243443

W swej książce łapicka kreśli portrety kilkudziesięciu intrygujących postaci, które spotkała, choćby krzysztofa kieślowskiego i andrzeja żuławskiego, ale równie ważny, jak one same, jest sposób, w jaki na nie patrzy: przenikliwie i dowcipnie. Wspaniala ksiazka ,lekko i z poczuciem humoru napisana.przeczytalam ja jednym tchem i zaluje ,ze juz sie skonczyla.gratulacje dla pani zuzanny.sprowokowala mnie do zakupu : jutro bedzie ;zemsta;. Łapicka pisze także o agnieszce osieckiej i jeremim przyborze, o federico fellinim, Dodaj do znajomych Pobierz spotkanym w cinecittà, janie pawle ii, odwiedzanym w watykanie, o andrzeju wajdzie, krystynie jandzie i joannie szczepkowskiej, gustawie holoubku i tadeuszu łomnickim, elżbiecie czyżewskiej i jerzym skolimowskim, stanisławie dygacie i tadeuszu konwickim, o emigracyjnym paryżu z lat 80. . I warszawie, której już dziś nie ma. . Janusz głowacki zawsze powtarzał łapickiej: "powinnaś pisać. Lekka,łatwa i przyjemna lektura.

Wreszcie go posłuchała." .. Wyższych sfer artystycznych, nie tylko polski. Życie zuzanny łapickiej, córki andrzeja łapickiego, byłej żony daniela olbrychskiego, to idealny materiał na scenariusz serialu z życia tzw.

Komentarze

Bozena

Bozena

Wspaniala ksiazka ,lekko i z poczuciem humoru napisana.przeczytalam ja jednym tchem i zaluje ,ze juz sie skonczyla.gratulacje dla pani zuzanny.sprowokowala mnie do zakupu : jutro bedzie ;zemsta;. .

janina

janina

Lekka,łatwa i przyjemna lektura. .

Zostaw komentarz