Dziewczynka z zapalniczką

Dziewczynka z zapalniczką

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Seria: Mroczna seria
Liczba stron: 320
Rozmiar 7 MB
Data premiery: 2018-05-23
Tytuł: Dziewczynka z zapalniczką
Seria: Mroczna seria
Autor: Czubaj Mariusz
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 320
Data premiery: 2018-05-23
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26227757

Wiele Dziewczynka z zapalniczką Pobierz lat wcześniej, we wrześniu 2001 roku, w willi na brynowie odkryto okaleczone zwłoki 6-letniej dziewczynki. Poza tym świetnie się czyta. W lesie w katowicach zostaje zamordowany jacek szymon, dawny mentor i kolega rudolfa heinza. Za poprzednikiem daję mocną czwórkę za przewidywalność finału. Śledztwo prowadził wówczas jacek szymon, a sprawcy nigdy nie znaleziono. Tę pochłonełam w 2 wieczory. Wiele wskazuje, że nie rzucał słów na wiatr. Mariusz czubaj to jeden z moich ulubionych autorów kryminałów.

Współczesny śląsk. Bardzo szybko można domyślić się kto był niegrzeczny. "po prostu petarda!" katarzyna bonda "do tej pory z prozy polskiej czytałem tylko brata, ale teraz zmieniam zdanie. Poza tym i tak się fajnie czyta i mam nadzieję, że heinz jeszcze wróci.. Tymczasem na wolności przebywa groźny przestępca, który kiedyś groził śmiercią szymonowi oraz Dziewczynka z zapalniczką Pobierz heinzowi. Niestety w odróźnieniu od poprzednich, "dziewczynka" jest bardzo przewidywalna. Co łączy te dwie sprawy? profiler, który jeszcze niedawno zastanawiał się nad odejściem z policji, angażuje się w śledztwo.. Dlatego stawiam 4 gwiazdki zamiast 5.

„dziewczynka z zapalniczką” to prawdziwa petarda i pozycja obowiązkowa dla Dziewczynka z zapalniczką Pobierz wszystkich miłośników kryminałów!" wojtek miłoszewski "najmocniejszy autor polskiego kryminału i jego najbardziej nieoczywisty bohater. . . . Tak dobrego kryminału nie czytałem od co najmniej kilku lat. Książka jak każda inna tego autora warta przeczytania. Czubaj i heinz mistrzami literackiej intrygi!" leszek koźmiński „kryminalna piła” „dziewczynka z zapalniczką” to książka, która wciąga od pierwszych stron! katarzyna bonda o mówi o niej: „po prostu petarda”! nowy mroczny kryminał mariusz czubaja to przykuwająca uwagę intryga i trzymająca w napięciu fabuła. Czekam na kolejne książki pana czubaja..

Komentarze

wazee

wazee

Za poprzednikiem daję mocną czwórkę za przewidywalność finału. Poza tym i tak się fajnie czyta i mam nadzieję, że heinz jeszcze wróci.. .

Beata Piechocka

Beata Piechocka

Książka jak każda inna tego autora warta przeczytania. Niestety w odróźnieniu od poprzednich, "dziewczynka" jest bardzo przewidywalna. Dlatego stawiam 4 gwiazdki zamiast 5. Czekam na kolejne książki pana czubaja.. Poza tym świetnie się czyta. Tę pochłonełam w 2 wieczory. Mariusz czubaj to jeden z moich ulubionych autorów kryminałów. Bardzo szybko można domyślić się kto był niegrzeczny. .

Zostaw komentarz