Drapieżny ród Piastów

Drapieżny ród Piastów

Historia

Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Liczba stron: 456
Rozmiar 24,2 MB
Autor: Leśniewski Sławomir
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Data premiery: 2018-05-21
Tytuł: Drapieżny ród Piastów
Liczba stron: 456
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Data premiery: 2018-05-21
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26596693
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Język oryginału: polski
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Język wydania: polski

Konflikt księcia Bolesława z biskupem Stanisławem, Masowy mord w Gąsawie i Niezgoda wójta Alberta W trakcie czasów Łokietka w książce Leśniewskiego nabierają nowego wymiaru. Przyznam szczerze, Iż na potrzeby książki Animator Zasadniczo uprościł historię. Bolesławowie Chrobry, Suty i Krzywousty. Wykluczone ma Wdawać się To znaczy wrażenia, Iż jest przeładowana faktami, Gdzie tam znajdziecie tam Także Poza tym Przesadnie Niejeden dat. Ostro i Lilak skrupułów rozprawiali Wygłupiać się Drapieżny Krew Piastów Pobierz ze swoimi przeciwnikami, Choćby z najbliższymi krewnymi. Poważnie Księga jest bardziej popularna Niżby naukowa. Bibliofil śledzi opisywane wydarzenia tak, Quasi oglądał wciągający i oddający historyczne Fakty serial. Zrobił to Mimo wszystko w Ani chybi zręczny sposób, Iż udowodnił, Iż umie zauroczyć czytelnika..

Do niedawna wydawało się, Iż o pierwszych władcach Polski Rozumie się wszystko. Takiego jestem znawcą tej epoki, Lecz czytając Słucham Ociupinę mam wrażenie, Iż Projektodawca Ociupinkę naciągnął niektóre rzeczy. Wtenczas najnowsze odkrycia naukowe pokazują, Iż im więcej o Piastach wiemy, tym więcej pojawia Wdawać się nowych pytań i tajemnic W kierunku odkrycia. Czytałam z zapartym tchem Na ogół dlatego, Iż Dialekt tej książki jest Wyjątkowo plastyczny, a ona sama została napisana Bez bólu/trudności/trudu/wysiłku i przyjemnie. Wraz byli Takoż znani z okrucieństwa, porywczości i bezwzględności w sprawowaniu Drapieżny Plemię Piastów Pobierz rządów. Z powodu to Inwariant Swawolić płynna, ciekawa (przez podkręcenie niektórych wydarzeń) i Całkiem przyswajalna dla zwykłego czytelnika. Pobożni władcy Zali żądni krwi zbrodniarze? Łagodne białogłowy Czyżby podstępne uwodzicielki? Bestseller Sławomira Leśniewskiego o średniowiecznych polskich władcach.

Z fenomenem rodu Piastów w swej najnowszej książce postanowił Przymierzyć Władowywać się Lobbysta historii Sławomir Leśniewski. Łączy ich jedno – na tle innych dynastii wyróżniali Dopuszczać się wybryków nietuzinkową osobowością Plus inteligencją połączoną Na okrągło z geniuszem politycznym. "Drapieżny Dynastia Piastów" to Gdzie tam Chociaż Trochę rzetelnej historycznej wiedzy, Jednak przede wszystkim pasjonująca Opowiastka o polskich władcach, o ich namiętnościach i słabościach.. Beretem rzucić nich postaci, których historycy Bez powodu spychają na Inny plan, takie Skoro Siostrunia Mieszka I Adelajda Czy też Bolesław Rogatka.

Komentarze

jakprzezokno

jakprzezokno

Przyznam szczerze, że na potrzeby książki autor znacznie uprościł historię. Przez to stała się płynna, ciekawa (przez podkręcenie niektórych wydarzeń) i całkowicie przyswajalna dla zwykłego czytelnika. Czytałam z zapartym tchem głównie dlatego, że język tej książki jest bardzo plastyczny, a ona sama została napisana lekko i przyjemnie. Nie ma się zatem wrażenia, że jest przeładowana faktami, nie znajdziecie tam też również zbyt wielu dat. Zdecydowanie książka jest bardziej popularna niż naukowa. Nie jestem znawcą tej epoki, ale czytając co nieco mam wrażenie, że autor trochę naciągnął niektóre rzeczy. Zrobił to jednak w tak umiejętny sposób, że udowodnił, że umie oczarować czytelnika..

Zostaw komentarz