Żmijowisko

Żmijowisko

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Liczba stron: 364
Rozmiar 6,2 MB
Data premiery: 2018-05-09
Tytuł: Żmijowisko
Autor: Chmielarz Wojciech
Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 364
Data premiery: 2018-05-09
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26143279

mistrzowski thriller wojciecha chmielarza. . Wywiązuje się kłótnia, podczas której otwierają się dawne rany. . Bawią się jak zwykle – odreagowując stres szybkiego wielkomiejskiego życia. Czytam kolejna książkę chmielarza wojciecha .jest dobra,czyta się dobrze i ma wciągając fabule.polecam. A także skrywane od lat Żmijowisko Pobierz urazy, dawne uczucia i wzajemne pretensje. Polecam!!!.

Tragedia, która niszczy. Polecam, Żmijowisko Pobierz czyta się z wielką ciekawością. . Zakończenie bardzo zaskakujące. "ada była ciągle najważniejsza. Fajnie się czyta. Rok później jej ojciec wraca do żmijowiska, by podjąć ostatnią próbę odnalezienia córki. Ciekawa fabułą umiejscowiona we współczesnych realiach..

Uczuciach, które trwają pomimo mijających lat i nie niosą pocieszenia. Super. Ale – jak się okazuje – nie wraca tam Żmijowisko Pobierz sam… "żmijowisko" to opowieść o tragedii, która niszczy. . Rozpływa się w powietrzu. Ostatnie wspólne wakacje... Podczas jednej z mocno zakrapianych imprez ktoś kogoś prawie topi.

O tym, ile jesteśmy w stanie zrobić dla naszych dzieci i jak wiele nas to kosztuje. Grupa trzydziestolatków, przyjaciół ze studiów, co roku wyjeżdża wspólnie ze swoimi rodzinami na wakacje. Tym razem trafiają do zagubionej wśród jezior i lasów agroturystyki w niewielkiej wsi żmijowisko. Każdego dnia o niej myślałem, każdego. Zdradzie, bólu i miłości. O tym, co Żmijowisko Pobierz się stało. O tym, co moglibyśmy zrobić inaczej." przez te dwanaście miesięcy znienawidziła go cała polska.

Czas, który nie przynosi pocieszenia.. Pomimo poszukiwań nikomu nie udaje się jej odnaleźć. Jest alkohol, są narkotyki. Strachu, zbrodni i karze. O rodzinie, która musi stawić czoło próbie przekraczającej ludzkie wyobrażenia. Koniec, od którego nie ma ucieczki. Następnego dnia córka jednej z par, piętnastoletnia ada, Żmijowisko Pobierz znika.

Komentarze

Anonim

Anonim

Super. Fajnie się czyta. Ciekawa fabułą umiejscowiona we współczesnych realiach.. .

oskar123

oskar123

Polecam!!!. Zakończenie bardzo zaskakujące. Polecam, czyta się z wielką ciekawością. .

adylew

adylew

Czytam kolejna książkę chmielarza wojciecha .jest dobra,czyta się dobrze i ma wciągając fabule.polecam. .

Zostaw komentarz