Dawna znajoma

Dawna znajoma

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Liczba stron: 334
Rozmiar 2,5 MB
Data premiery: 2018-05-09
Tytuł: Dawna znajoma
Autor: Marshall Laura
Tłumacz: Grabarek Joanna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 334
Data premiery: 2018-05-09
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26169323

To książka, która uświadamia, jak bardzo jesteśmy bezbronni wobec wszechobecnych mediów społecznościowych. Dawna znajoma Pobierz Uwielbiam takie książki. Good housekeeping "laura marshall buduje napięcie strona po stronie, nie wiemy, komu można zaufać. . Kiedy stara się ponownie odtworzyć zdarzenia tamtej nocy, odkrywa, że w całej historii kryje się dużo więcej, niż kiedykolwiek podejrzewała. Trzyma w napięciu do końca a czyta się łatwo i przyjemnie. Doskonała powieść!" rachel abbott, autorka światowych bestsellerów . .

Kiedy przychodzi co do czego, wszyscy jesteśmy samotni. Rewelacyjna! trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Teraz, po ponad 25 latach, louise otrzymuje wstrząsający email: maria weston prosi o Dawna znajoma Pobierz dodanie do grona twoich znajomych na facebooku. Nie mogłam się oderwać od czytania.. Aby zachować swój sekret, louise musi najpierw dotrzeć do prawdy. Głęboko pogrzebane wspomnienia budzą się do życia: przyjaźń, okrutne decyzje i noc, która na zawsze zmieniła ich życie. Czasem nie znamy nawet samych siebie.

Presja otoczenia była jednak zbyt silna i maria została odtrącona. Może po prostu to niemożliwe, aby poznać Dawna znajoma Pobierz w pełni drugą osobę. Profil na facebooku jest idealną wersją życia.. "wyobraźcie sobie, że otrzymujecie wiadomość na facebooku od szkolnej przyjaciółki, o której śmierć się obwiniacie… świetna powieść o nikczemnych nastolatkach i mrocznych sekretach". maria weston chce dołączyć do moich znajomych na facebooku. Każdy pokazuje światu to, co chce, żeby zobaczył. Ale maria weston nie żyje od 25 lat, czyż nie? w szkole średniej maria i louise były na najlepszej drodze do zostania przyjaciółkami.

Nagłe pojawienie się wiadomości od marii zagraża jej obecnemu życiu i zmusza louise do odnowienia znajomości ze wszystkimi ludźmi, z którymi zerwała kontakty by odciąć się od przeszłości. Louise zawsze wiedziała, że jeśli prawda kiedykolwiek wyjdzie na jaw, może stracić wszystko: pracę, syna, wolność.

Komentarze

Anna

Anna

Trzyma w napięciu do końca a czyta się łatwo i przyjemnie. Uwielbiam takie książki. .

Ewa Dranka

Ewa Dranka

Nie mogłam się oderwać od czytania.. Rewelacyjna! trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. .

Zostaw komentarz