Manwhore. Tom. 4. Womanizer

Manwhore. Tom. 4. Womanizer

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Seria: Manwhore
Liczba stron: 183
Rozmiar 1,1 MB
Data premiery: 2017-11-16
Tytuł: Manwhore. Tom. 4. Womanizer
Tytuł oryginalny: Womanizer
Seria: Manwhore
Autor: Evans Katy
Tłumacz: Wiśniewska Monika
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 183
Data premiery: 2017-11-16
Rok wydania: 2017
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 23249165

Sceny, od których kartki aż iskrzą, zdają się nie mieć końca.. Niestety zawiodłam się, Manwhore. Tom. 4. Womanizer Pobierz bez rewelacji, nie polecam.. Jednak wszystko się zmienia, gdy poznaje swojego szefa. . Śliczna stażystka od razu wpada mu w oko. Dziewczyna jest zachwycona i zdeterminowana do ciężkiej pracy. To facet, przed którym ostrzegają cię znajomi.

  zawierają prosty układ – tylko seks. To wyraz czystej perfekcji!" karen mcvino z literackiego bloga "bookalicious babes blog""ta książka jest gorrrrąca. Dzięki znajomościom brata dostaje angaż w firmie jego najlepszego przyjaciela. Młoda i ambitna olivia roth marzy o wielkiej karierze. Callan carmichael jest zabójczo przystojny, pociągający i bezwzględny – dla niego liczą się tylko dwie rzeczy: firma i przygody na Manwhore. Tom. 4. Womanizer Pobierz jedną noc. Z czasem niezobowiązujące spotkania zaczynają dla obojga znaczyć coś więcej, a ich relacja przeradza się w gorący romans, który staje się coraz trudniejszy do ukrycia przed pozostałymi pracownikami firmy, a przede wszystkim przed bratem olivii i jednocześnie najbliższym kumplem callana. Ta niedająca się odłożyć książka jest nieskrępowaną przyjemnością.

ostatni tom bestsellerowej serii "manwhore". To tak rozogniona powieść, że musiałam się wachlować podczas czytania." angie’s dreamy reads, blog literacki . Tak super-hot-gorąca! najgorętsza, jaką do tej pory katy napisała. "katy evans znowu przeszła samą siebie.

Komentarze

Anonim

Anonim

Niestety zawiodłam się, bez rewelacji, nie polecam.. .

Zostaw komentarz