W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna

W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Seria: W kręgach władzy
Rozmiar 3,5 MB
Data premiery: 2017-11-08
Tytuł: W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna
Seria: W kręgach władzy
Autor: Mróz Remigiusz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Data premiery: 2017-11-08
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 23152021

Prezydent daria seyda traktuje ostrzeżenia wywiadu jako realną groźbę, ale ma pewne wątpliwości – doniesienia bowiem pochodzą nie od sojusznika, a przeciwnika na arenie międzynarodowej. Szkoda że nie ma więcej!. .. Jeszcze lepsza niż część 1! zakończenie zaskakujące. Zdaje się kierować słowami winstona churchilla, który radził: „nigdy nie pozwól, by dobry kryzys się zmarnował”. Polecam. Sytuację pogarsza W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna Pobierz fakt, że niedługo przed mającym odbyć się w polsce międzynarodowym szczytem, do służb specjalnych dociera informacja o możliwym zamachu. Ksiazka dynamiczna.

Po skandalu z udziałem premiera, parlament nie zdołał uchwalić wotum nieufności, a polityk, który miał przejąć władzę, znalazł się w szpitalu. . Prognozy zarówno dla niego, jak i dla kraju, nie są dobre. Bardzo ciekawa historia, dynamiczna posiadajaca wiele zwrotow akcji i niespodziewanych wydarzen. W dodatku ktoś z otoczenia głowy państwa W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna Pobierz zaczyna sabotować prezydenturę seydy… kiedy polska staje na krawędzi chaosu, na scenie politycznej pojawia się nowy, bezkompromisowy gracz. Jedynie za ujme uznalbym nieco zbyt duza abstrakcyjnosc wydarzen, co jest troche oderwarne od rzeczywistosci do ktorej ksiazka nawiazuje.. w kręgach władzy trwa kryzys. .

. Fanom mroza goraco polecam. . Historia nadal trzyma w napięciu, ciekawa książka na zimowe W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna Pobierz wieczory. Nic dodać nic ująć bardzo lubię książki tego typu.. . Super książki.

. Swietna kontynuacja pierwszej czesci.

Komentarze

Fragile

Fragile

Ksiazka dynamiczna. Swietna kontynuacja pierwszej czesci. Fanom mroza goraco polecam. .

Anonim

Anonim

Bardzo ciekawa historia, dynamiczna posiadajaca wiele zwrotow akcji i niespodziewanych wydarzen. Jedynie za ujme uznalbym nieco zbyt duza abstrakcyjnosc wydarzen, co jest troche oderwarne od rzeczywistosci do ktorej ksiazka nawiazuje.. .

Aleksandra Duchnowicz

Aleksandra Duchnowicz

Nic dodać nic ująć bardzo lubię książki tego typu.. .

Anonim

Anonim

Super książki. .

LIDIA TREPANOWSKA

LIDIA TREPANOWSKA

Szkoda że nie ma więcej!. Jeszcze lepsza niż część 1! zakończenie zaskakujące. .

Joanna Lipińska

Joanna Lipińska

Polecam. Historia nadal trzyma w napięciu, ciekawa książka na zimowe wieczory. .

Zostaw komentarz