W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna

W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Seria: W kręgach władzy
Rozmiar 3,5 MB
Data premiery: 2017-11-08
Tytuł: W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna
Seria: W kręgach władzy
Autor: Mróz Remigiusz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Data premiery: 2017-11-08
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 23152021

W kręgach władzy trwa kryzys. . Zdaje się kierować słowami winstona W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna Pobierz churchilla, który radził: „nigdy nie pozwól, by dobry kryzys się zmarnował”. Jedynie za ujme uznalbym nieco zbyt duza abstrakcyjnosc wydarzen, co jest troche oderwarne od rzeczywistosci do ktorej ksiazka nawiazuje.. Sytuację pogarsza fakt, że niedługo przed mającym odbyć się w polsce międzynarodowym szczytem, do służb specjalnych dociera informacja o możliwym zamachu. Nic dodać nic ująć bardzo lubię książki tego typu.. . .

Prezydent daria seyda traktuje ostrzeżenia wywiadu jako realną groźbę, ale ma pewne wątpliwości – doniesienia bowiem pochodzą nie od sojusznika, a przeciwnika na arenie międzynarodowej. Bardzo ciekawa historia, dynamiczna posiadajaca wiele zwrotow akcji i niespodziewanych wydarzen. Prognozy zarówno dla niego, jak i dla kraju, nie są dobre. Fanom mroza goraco polecam. Po skandalu z udziałem premiera, parlament nie zdołał uchwalić wotum nieufności, a polityk, który miał przejąć władzę, znalazł się w szpitalu.. Historia nadal trzyma w napięciu, ciekawa książka na zimowe wieczory. W dodatku W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna Pobierz ktoś z otoczenia głowy państwa zaczyna sabotować prezydenturę seydy… kiedy polska staje na krawędzi chaosu, na scenie politycznej pojawia się nowy, bezkompromisowy gracz. .

Jeszcze lepsza niż część 1! zakończenie zaskakujące. Ksiazka dynamiczna. Szkoda że nie ma więcej!. Super książki. . Swietna kontynuacja pierwszej czesci. Polecam. W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna Pobierz

. .

Komentarze

Fragile

Fragile

Ksiazka dynamiczna. Swietna kontynuacja pierwszej czesci. Fanom mroza goraco polecam. .

Anonim

Anonim

Bardzo ciekawa historia, dynamiczna posiadajaca wiele zwrotow akcji i niespodziewanych wydarzen. Jedynie za ujme uznalbym nieco zbyt duza abstrakcyjnosc wydarzen, co jest troche oderwarne od rzeczywistosci do ktorej ksiazka nawiazuje.. .

Aleksandra Duchnowicz

Aleksandra Duchnowicz

Nic dodać nic ująć bardzo lubię książki tego typu.. .

Anonim

Anonim

Super książki. .

LIDIA TREPANOWSKA

LIDIA TREPANOWSKA

Szkoda że nie ma więcej!. Jeszcze lepsza niż część 1! zakończenie zaskakujące. .

Joanna Lipińska

Joanna Lipińska

Polecam. Historia nadal trzyma w napięciu, ciekawa książka na zimowe wieczory. .

Zostaw komentarz