W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna

W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Seria: W kręgach władzy
Rozmiar 3,5 MB
Data premiery: 2017-11-08
Tytuł: W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna
Seria: W kręgach władzy
Autor: Mróz Remigiusz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Data premiery: 2017-11-08
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 23152021

Sytuację pogarsza fakt, że niedługo przed mającym odbyć się w polsce międzynarodowym szczytem, do służb specjalnych dociera informacja o możliwym zamachu. Jedynie za ujme uznalbym nieco zbyt duza abstrakcyjnosc wydarzen, co jest troche oderwarne od rzeczywistosci do ktorej ksiazka nawiazuje.. Po skandalu z udziałem premiera, parlament nie zdołał W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna Pobierz uchwalić wotum nieufności, a polityk, który miał przejąć władzę, znalazł się w szpitalu. Jeszcze lepsza niż część 1! zakończenie zaskakujące. Prezydent daria seyda traktuje ostrzeżenia wywiadu jako realną groźbę, ale ma pewne wątpliwości – doniesienia bowiem pochodzą nie od sojusznika, a przeciwnika na arenie międzynarodowej.. . w kręgach władzy trwa kryzys. Fanom mroza goraco polecam.

W dodatku ktoś z otoczenia głowy państwa zaczyna sabotować prezydenturę seydy… kiedy polska W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna Pobierz staje na krawędzi chaosu, na scenie politycznej pojawia się nowy, bezkompromisowy gracz. . Prognozy zarówno dla niego, jak i dla kraju, nie są dobre. . . Szkoda że nie ma więcej!. Zdaje się kierować słowami winstona churchilla, który radził: „nigdy nie pozwól, by dobry kryzys się zmarnował”. Historia nadal trzyma w napięciu, ciekawa książka na zimowe wieczory.

. Bardzo ciekawa historia, dynamiczna posiadajaca wiele zwrotow akcji i niespodziewanych wydarzen. Nic dodać nic ująć bardzo lubię książki tego typu.. . Super W kręgach władzy. Tom 2. Większość bezwzględna Pobierz książki. Swietna kontynuacja pierwszej czesci. Polecam.

. Ksiazka dynamiczna.

Komentarze

Fragile

Fragile

Ksiazka dynamiczna. Swietna kontynuacja pierwszej czesci. Fanom mroza goraco polecam. .

Anonim

Anonim

Bardzo ciekawa historia, dynamiczna posiadajaca wiele zwrotow akcji i niespodziewanych wydarzen. Jedynie za ujme uznalbym nieco zbyt duza abstrakcyjnosc wydarzen, co jest troche oderwarne od rzeczywistosci do ktorej ksiazka nawiazuje.. .

Aleksandra Duchnowicz

Aleksandra Duchnowicz

Nic dodać nic ująć bardzo lubię książki tego typu.. .

Anonim

Anonim

Super książki. .

LIDIA TREPANOWSKA

LIDIA TREPANOWSKA

Szkoda że nie ma więcej!. Jeszcze lepsza niż część 1! zakończenie zaskakujące. .

Joanna Lipińska

Joanna Lipińska

Polecam. Historia nadal trzyma w napięciu, ciekawa książka na zimowe wieczory. .

Zostaw komentarz