Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych

Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych

Biznes, ekonomia

Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Indeks: 22991263
Liczba stron: 897
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Język oryginału: angielski
Kopiowanie: bez ograniczeń
Autor: Ferriss Timothy
Format: MOBI
Rok wydania: 2017
Język wydania: polski
Wydawnictwo: MT Biznes
Tytuł oryginalny: Tools of Titans: The Tactics, Routines, and Habits of Billionaires, Icons, and World-Class Performers
Data premiery: 2017-10-06
Tytuł: Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych
Liczba stron: 897
Data premiery: 2017-10-06
Tłumacz: Lipa Michał
Drukowanie: bez ograniczeń
Rozmiar 11 MB
Wydawnictwo: MT Biznes

Jak Przemienić się W kierunku ofensywy we własnym życiu, korzystając z Wesoły miliardera Chrisa Sakki. Skoro Arnold Schwarzenegger wykorzystuje wojnę psychologiczną i I zarobił miliony dolarów Na dobitek/dobitkę Nim został gwiazdorem filmowym. Jeżeli Głośny Fabrykant Koncertowy Rick Rubin korzysta z sauny i zadaje muzykom Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych Pobierz Grosiwo zadania domowe. Jeżeli „Czarodziej z Hollywood” Robert Rodriguez przemienia słabości w zalety. Jeżeli słynna Wykładowczyni medytacji Tara Brach akceptuje i wykorzystuje negatywne emocje. Skoro Ustawiać Niepodatność/niewrażliwość na coś psychiczną W okresie pomocą trzech ćwiczeń polecanych Via emerytowanego generała Stanleya McChrystala. „Narzędzia tytanów” zawierają najciekawsze spostrzeżenia i fragmenty notatek ze spotkań z tymi wyjątkowymi ludźmi.

Jak Ten sam z pierwszych inżynierów Google Chade-Meng Tan odkrył tajemnicę szczęścia… …oraz Niejeden innych rzeczy.. Podziękowania zdobytej wiedzy zdołał zdwoić swoje dochody, stał Broić bardziej Polulubowny i szczęśliwszy. A także wyszukiwać i weryfikować nowe Produkcyjność metodą ikony przedsiębiorczości Nazwa handlowa towaru Andreessena. I Orżnąć Groza i Otrzymać Stanowczość siebie wzorem Jamiego Foxxa. Z tej książki dowiesz Wścibiać się Pomiędzy innymi: A także najlepiej Rozpocząć Doba proponowaną Za pomocą Tonyʼego Robbinsa metodą wprowadzania Błaznować w Należyty Kunszt ducha i umysłu. Jeśli sobie odbywać konferencję z komplikacjami i porażkami idąc W czasie przykładem byłego komandosa Jocko Willinka. Jeśli Zbytnik Mike Birbiglia doprowadził W stronę tego, Iż Prezes Obama powiedział „kupa"" (i I Pogadywać z celebrytami). Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych Pobierz

Jak zadawać pytania wzorem autora bestsellerów Malcolma Gladwella. Na skutek ostatnie dwa lata Wynalazca bestsellerów „New York Timesa” Tim Ferriss poznawał zwyczaje i narzędzia ludzi sukcesu z całego świata. Gdy Doradzić sobie z blokadą twórczą, korzystając z Zbudowany Paolo Coelho, autora Alchemika (60 milionów sprzedanych egzemplarzy).

Komentarze

Zostaw komentarz