Przeczucia. Tom 3. Zobowiązanie

Przeczucia. Tom 3. Zobowiązanie

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Akurat
Liczba stron: 381
Rozmiar 5,6 MB
Data premiery: 2017-10-18
Tytuł: Przeczucia. Tom 3. Zobowiązanie
Tytuł oryginalny: Indebted
Autor: Bartol Amy A.
Tłumacz: Łożyniak Wiesław
Wydawnictwo: Akurat
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 381
Data premiery: 2017-10-18
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22944764

Evie z przerażeniem dowiaduje się, że jej przyjaciółka molly jest w rękach brennusa, który grozi jej utratą ludzkiego życia i przemianą w wampira-ożywieńca. "trochę trudniej patrzy się na świat przez dziurkę od klucza." z serią przeczucia jestem dosyć dobrze zaprzyjaźniona. Dziewczyna odnajduje w sobie nowe, jeszcze nie całkiem Przeczucia. Tom 3. Zobowiązanie Pobierz wykształcone umiejętności: potrafi upodobnić się do podłoża, a także emitować "klony", które wnikają w ciała innych ludzi, przekazując im myśli oraz stan emocji nadawczyni. Zapraszam :) http://swiat-ksiazkowych-recenzji.blogspot.com/2018/03/recenzja-212-amy-bartol-zobowiazanie.html. evie wraz z grupą przyjaciół ukrywa się w chinach.. O ile tom 2 wydawał mi się trochę pod koniec zbyt dobry i mogło się by to wszystko zakończyć to amy a. Czy evie uda się w porę ostrzec russella i ocalić przyjaciółkę? czy w porę opanuje trudną sztukę wysyłania "klonów", żeby uchronić tych, których kocha, przed śmiertelnym niebezpieczeństwem? . .

Tymczasem russell i brownie na dobre utknęli na ukrainie; zefir i buns zamierzają wyruszyć im z pomocą. Bartol postanowiła nas zaskoczyć i to jeszcze jak zaskoczyć.

Komentarze

Anna Jędrzejewska (Świat Książkowych Recenzji)

Anna Jędrzejewska (Świat Książkowych Recenzji)

O ile tom 2 wydawał mi się trochę pod koniec zbyt dobry i mogło się by to wszystko zakończyć to amy a. "trochę trudniej patrzy się na świat przez dziurkę od klucza." z serią przeczucia jestem dosyć dobrze zaprzyjaźniona. Zapraszam :) http://swiat-ksiazkowych-recenzji.blogspot.com/2018/03/recenzja-212-amy-bartol-zobowiazanie.html. Bartol postanowiła nas zaskoczyć i to jeszcze jak zaskoczyć. .

Zostaw komentarz