Child of Light. Poradnik do gry

Child of Light. Poradnik do gry

Poradniki do gier

Wydawnictwo: GryOnline
Liczba stron: 78
Rozmiar 16,4 MB
Data premiery: 2017-09-14
Tytuł: Child of Light. Poradnik do gry
Autor: Fras Natalia
Wydawnictwo: GryOnline
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 78
Data premiery: 2017-09-14
Rok wydania: 2017
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22926616

Na końcu poradnika zawarto dział przedstawiający bossów. W poradniku znalazł się również dział, w którym opisane są poszczególne postaci i ich umiejętności. poradnik do gry "child of light" zawiera informacje pomocne w przejściu gry, ułatwiające ukończenie tytułu jak i przejście go na 100%. "child of light" to dwuwymiarowa gra rpg. Zawiera on informacje o położeniu bossów, opis ich ataków i sposoby na to jak ich pokonać tracąc Child of Light. Poradnik do gry Pobierz jak najmniej życia. poznaj wnikliwie świat "child of light" - poradnik przeprowadzi cię przez wszystkie poziomy gry, pomoże w starciach z bossami i mnóstwo obrazków wskaże wszystkie ukryte znajdźki. Opisane są tam potencjalne zagrożenia, sposoby przejścia danego fragmentu oraz znajdźki.

Dodatkowy dział o sterowaniu ma na celu ułatwienie nowym graczom rozpoczęcie rozgrywki. Poradnik do gry "child Child of Light. Poradnik do gry Pobierz of light" zawiera: dokładny opis przejścia gry, listę osiągnięć i sposoby ich zdobycia, opis postaci i ich drzewka umiejętności, opis walki z bossami, lokalizacje sekretów dostępnych w grze. Fabuła gry opisuje losy głównej bohaterki, która zmaga się z wieloma niebezpieczeństwami i przeciwnościami w drodze do dorosłości. Zawiera on również rozdział o walce, aby ułatwić zrozumienie jej mechaniki oraz opis eliksirów pojawiających się w grze. Z tym poradnikiem poznasz grę absolutnie na wylot! "child of light.. Kolejny duży dział zawiera informacje na temat poszczególnych rozdziałów w grze. W pierwszych rozdziałach znalazł się zbiór trofeów/osiągnięć i sposoby ich odblokowania.

Rozgrywka ukazana jest w perspektywie znanej nam z gier platformowych, jednak walki w niej toczą się w systemie turowym. Aurora wraz ze swoim przyjaciółmi musi ocalić królestwo lemurii. Gra zawiera tryb kooperacji – jeden gracz wciela się w nim w aurorę a drugi w igniculusa. Poradnik do gry" zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.: walka | podstawy gry (aneks) bohaterowie | podstawy gry (aneks) rozdział 1 - the girl and the firefly | opis przejścia (aneks) rozdział 2 - the queen of light | opis przejścia (aneks) rozdział 1 | sekrety i znajdźki (aneks) eliksiry | podstawy gry (aneks) rozdział 3 - into the west | opis przejścia (aneks) rozdział 4 - the deep dark wellt | opis przejścia (aneks) rozdział 6 - of mice and magna | opis przejścia (aneks) twins golem | bossowie (aneks) .

Komentarze

Zostaw komentarz