Ania. Biografia Anny Przybylskiej

Ania. Biografia Anny Przybylskiej

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 247
Rozmiar 24,1 MB
Data premiery: 2017-09-26
Tytuł: Ania. Biografia Anny Przybylskiej
Autor: Drzewicki Maciej, Kubicki Grzegorz
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 247
Data premiery: 2017-09-26
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22913104

Prawda o niej przefiltrowana przez wrażliwość jej bliskich. . "długo nie zgadzałam się na tę publikację, wszystko było jeszcze zbyt świeże. Książka, którą czyta się jednym tchem. Długo nie miała Ania. Biografia Anny Przybylskiej Pobierz szczęścia w miłości, lecz ciągle była zakochana. Jest lekka , zabawna i zarazem smutna. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć – opowiadają w książce jej bliscy. Uważam ze warto przeczytać ..

Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach, ale prawdziwy. Polecam wszystkim.. Jak całe jej życie, które nie cierpiało nudy i szarości. Bardzo mi się książka podobała. Ania. Biografia Anny Przybylskiej Pobierz Gorąco polecam." cezary pazura . Bardzo wciągająca. Raz jedyny udzieliłam wywiadu, który ukazał się w „wysokich obcasach”. .

A myślałem, że to już niemożliwe... Autorzy się postarali i dzięki niej możemy poznać anię z tej prawdziwej strony. Książka opowiada historię jej życia, mówi o ważnych dla niej wartościach, niezwykłej sile i umiejętności bycia Ania. Biografia Anny Przybylskiej Pobierz sobą..." katarzyna bujakiewicz "książka o ani przybylskiej jest gorąca. Polecam!. Po raz pierwszy pomyślałam wtedy, że może warto, by ludzie, którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej ani, jaką była naprawdę. . Taki, który mogą znać tylko najbliżsi. Super, lekka i przyjemna, napisana prostym językiem, tylko końcówka ogromnie wzruszająca.

Dla mnie to po prostu kolejne spotkanie z ulubioną kumpelą z branży i radosnym człowiekiem.. Polecam wszystkim.. Zero udawania. Świetna biografia. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom.  biografia napisana przez grzegorza kubickiego i macieja drzewickiego jest właśnie taka." krystyna przybylska, mama ani    "to książka o ani takiej, jaką była w kontaktach z rodziną i przyjaciółmi. Ania. Biografia Anny Przybylskiej Pobierz Szybko i profesjonalnie. łobuziara z urodą nastolatki i głosem jana himilsbacha, w zasadzie nie musiała niczego grać. .

Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Po jej zakończeniu pozostają jedynie łzy i refleksja żeby czerpać z życia póki się jeszcze ma na to czas.. Pojawiła się w polskim kinie znikąd i od razu stała się fenomenem: przed kamerą bardziej naturalna od szkolonych aktorek, utożsamiała „polski sen lat 90.” – była idealną dziewczyną z sąsiedztwa, która trafiła na okładki magazynów i do telewizji w szczytowych godzinach oglądalności. Sama mam trójkę dzieci, popłakałam się..... Bez koloryzowania, niepotrzebnego zadęcia, książka prawdziwa jak ona sama. . Raz mówiła, że nie ma pomysłu na życie poza aktorstwem, a Ania. Biografia Anny Przybylskiej Pobierz innym razem – że na pierwszym miejscu jest rodzina. Cudowna kobieta, mimo wszystko miała cudowne życie o czym możemy dowiedzieć się na kartach tej książki.

Ania przybylska została „królową serc” w kraju, w którym ludzie sukcesu – zwłaszcza „piękni i młodzi” – nigdy nie mają łatwo.  była sympatyczną marylką ze złotopolskich, ale też dziewczyną z rozkładówki „playboya”. . Jeżeli ludzkie losy zasługują na epilog, to ta książka nim jest. Ale i tak polecam!. Świetna, nie można się oderwać.

Komentarze

zientek

zientek

Super, lekka i przyjemna, napisana prostym językiem, tylko końcówka ogromnie wzruszająca. Ale i tak polecam!. Sama mam trójkę dzieci, popłakałam się..... .

Magda Milewska

Magda Milewska

Po jej zakończeniu pozostają jedynie łzy i refleksja żeby czerpać z życia póki się jeszcze ma na to czas.. Książka, którą czyta się jednym tchem. .

Kacica

Kacica

Polecam!. Autorzy się postarali i dzięki niej możemy poznać anię z tej prawdziwej strony. Świetna, nie można się oderwać. Cudowna kobieta, mimo wszystko miała cudowne życie o czym możemy dowiedzieć się na kartach tej książki. .

Anonim

Anonim

Szybko i profesjonalnie. Polecam wszystkim.. .

magc22

magc22

Uważam ze warto przeczytać .. Bardzo mi się książka podobała. Jest lekka , zabawna i zarazem smutna. .

Anonim

Anonim

Świetna biografia. Bardzo wciągająca. Polecam wszystkim.. .

Zostaw komentarz