Obsesja

Obsesja

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 311
Rozmiar 6 MB
Data premiery: 2017-09-13
Tytuł: Obsesja
Autor: Miszczuk Katarzyna Berenika
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 311
Data premiery: 2017-09-13
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22829085

Obsesja to Obsesja Pobierz początek nowej serii powieści obyczajowych z wątkiem kryminalnym autorki cyklu "kwiat paproci". . Kilka miesięcy po rozwodzie joanna skoczek przeprowadza się do warszawy, kupuje kawalerkę na pradze i mieszka jedynie w towarzystwie swojego kota. . Po zmroku szpitalne korytarze przyprawiają o gęsią skórkę, a na dodatek jedna z pacjentek została ostatnio zamordowana.. Polecam. Rezydentura na oddziale psychiatrii upływa asi pod znakiem trudnych konsultacji i długich nocnych dyżurów. .

Wygląda na to, że doktor joanna skoczek znalazła się w niebezpieczeństwie. Książka o wielu wątkach i nieoczekiwanym rozwiązaniu. Jednak tym razem wszystko wskazuje na to, że bohaterka może być w niebezpieczeństwie. Ciekawa książka trzyma w napięciu do samego końca. Młoda i piękna pani doktor budzi zainteresowanie wielu mężczyzn, począwszy od zabójczo przystojnego chirurga Obsesja Pobierz tomka, do którego wzdycha połowa szpitala. . . Trochę długo rozkręca się akcja..

Przeprowadzka to dla niej nowy start i szansa na ponowne ułożenie sobie życia. Jedna z lepszych książek jakie czytałam. ponure korytarze szpitalnego oddziału psychiatrii i niepokojące listy od tajemniczego wielbiciela. Bardzo dobra ksiazka.trzyma w napiciu az do konca.bardzo polecam. Wiadomość niepokojąca, tym bardziej że od pewnego czasu asia znajduje w swojej szafce listy od anonimowego wielbiciela. To moja pierwsza książka tej autorki ale napewno nie ostatnia..

Komentarze

Anonim

Anonim

Bardzo dobra ksiazka.trzyma w napiciu az do konca.bardzo polecam. .

Monika Gorząch

Monika Gorząch

Ciekawa książka trzyma w napięciu do samego końca. Polecam. .

Joanna Skoracka

Joanna Skoracka

Książka o wielu wątkach i nieoczekiwanym rozwiązaniu. Trochę długo rozkręca się akcja.. .

Monika Gorząch

Monika Gorząch

Jedna z lepszych książek jakie czytałam. To moja pierwsza książka tej autorki ale napewno nie ostatnia.. .

Zostaw komentarz