Filary Ziemi. Tom 3. Słup ognia

Filary Ziemi. Tom 3. Słup ognia

Literatura piękna obca

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Seria: Filary ziemi
Liczba stron: 796
Rozmiar 1,2 MB
Data premiery: 2017-08-24
Tytuł: Filary Ziemi. Tom 3. Słup ognia
Seria: Filary ziemi
Autor: Follett Ken
Tłumacz: Dobrzańska Anna, Ochab Janusz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 796
Data premiery: 2017-08-24
Rok wydania: 2017
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22812995

Zbliżają się święta bożego narodzenia 1557 roku. . długo oczekiwana kontynuacja najpopularniejszej sagi historycznej kena folletta, obejmującej Filary Ziemi. Tom 3. Słup ognia Pobierz powieści "filary ziemi" i "świat bez końca". Spook. .. Polecam i czytam kolejne części.. Książka podejmująca temat, w którym follett czuje się najlepiej – szpiegostwa i działalności tajnych agentów. Walczą i kochają się, mają w życiu "pod górkę" i czasem "z górki".

Ani on, ani mieszkańcy miasta jeszcze nie wiedzą, że rok 1558 wywróci do Filary Ziemi. Tom 3. Słup ognia Pobierz góry nogami nie tylko ich życie, lecz także losy wszystkich europejczyków, przynosząc zupełnie nową epokę w dziejach świata. 1723 strony czytania całej trylogii - i wielka szkoda, że już koniec. Młody ned willard wraca do rodzinnego domu stojącego w cieniu katedry kingsbridge. Niesamowite przygody, wojny szpiegów, praca dla chwały władców i własnej - to wszystko przeplata się w tej wspaniałej powieści czasem jak dobry romans, czasem jak sensacja, nieraz jak kryminał, a chwilami jak komedia. Tym razem w szesnastowiecznej anglii za panowania królowej elżbiety i. . .

Wciągająca akcja i ciekawi bohaterowie, będący świadkami najważniejszych wydarzeń w europie w xvi w. Bohaterowie i tchórze, ludzie honoru i wiarołomcy, dostojnicy i Filary Ziemi. Tom 3. Słup ognia Pobierz nikczemnicy, kryształowe charaktery i zwykłe szuje - ich losy przeplatają się na przestrzeni dziesiątków lat i wielu miejsc. Czyta się z zapartym tchem i ciężko odłożyć nawet o drugiej w nocy ;). Czyta się jednym tchem i nieustającą ciekawością. To było wspaniałe czytanie. . Niesamowita historia w realiach średniowiecznej anglii.

. Polecam do przeczytania wszystkie trzy części i uważam, że nikt z miłośników dobrej książki tego nie pożałuje.. Świetna książka follett'a.

Komentarze

Kasia_the_Sun

Kasia_the_Sun

Wciągająca akcja i ciekawi bohaterowie, będący świadkami najważniejszych wydarzeń w europie w xvi w. Czyta się z zapartym tchem i ciężko odłożyć nawet o drugiej w nocy ;). .

Wesoły Romek

Wesoły Romek

Polecam do przeczytania wszystkie trzy części i uważam, że nikt z miłośników dobrej książki tego nie pożałuje.. Walczą i kochają się, mają w życiu "pod górkę" i czasem "z górki". 1723 strony czytania całej trylogii - i wielka szkoda, że już koniec. Niesamowite przygody, wojny szpiegów, praca dla chwały władców i własnej - to wszystko przeplata się w tej wspaniałej powieści czasem jak dobry romans, czasem jak sensacja, nieraz jak kryminał, a chwilami jak komedia. To było wspaniałe czytanie. Bohaterowie i tchórze, ludzie honoru i wiarołomcy, dostojnicy i nikczemnicy, kryształowe charaktery i zwykłe szuje - ich losy przeplatają się na przestrzeni dziesiątków lat i wielu miejsc. .

Anonim

Anonim

Niesamowita historia w realiach średniowiecznej anglii. Czyta się jednym tchem i nieustającą ciekawością. Polecam i czytam kolejne części.. .

Malik

Malik

Spook. .

Krzysztof Dumański

Krzysztof Dumański

Świetna książka follett'a. .

Zostaw komentarz