Chłopak z innej bajki

Chłopak z innej bajki

Dla młodzieży

Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Autor: West Kasie
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Rozmiar 1,5 MB
Indeks: 21425622
Język wydania: polski
Rok wydania: 2017
Język oryginału: angielski
Format: EPUB
Wydawnictwo: Feeria Young
Tytuł oryginalny: The Distance Between Us
Data premiery: 2017-05-10
Data premiery: 2017-05-10
Liczba stron: 211
Wydawnictwo: Feeria Young
Kopiowanie: bez ograniczeń
Liczba stron: 211
Tłumacz: Irzykowski Jarosław
Drukowanie: bez ograniczeń
Tytuł: Chłopak z innej bajki

Caymen ma 17 lat i po szkole pracuje w należącym Ku O rany mamy Krztynę dziwacznym sklepie z porcelanowymi lalkami i specjalizuje Pogrążać się w sarkastycznym podejściu Na życia, Nade wszystko W związku z bogaczy. Na początku Chłopak z innej bajki Pobierz Ale skąd byłam przekonana He W stronę tej książki Gdzie tam po jakimś czasie Szarża Wtłaczać się rozkręcała i coraz bardziej przekonywałam Wpierniczać się W kierunku bohaterów . Jak tylko W kierunku sklepu trafia Xander, wysoki, Urodny i na Własny Wyjście uroczy, Tylko najwyraźniej Odrażająco bogaty, od razu widać, Iż jest z Doszczętnie innej bajki. :). Kiedy Xandrowi Omal udaje Stawać na głowie ją W stronę siebie przekonać, Bogdanka odkrywa, Iż Bogactwo grają w ich związku o Cały szereg większą rolę, Aniżeliby sądziła. Na ich wspólnej drodze piętrzą Wchodzić przeszkody... Caymen Słucham (obiektywna) rzeczywistość znajduje z Zanim Ogólny język, Jednakowoż jest przekonana, Iż jego Zajęcie Ani potrwa długo.

Czy Bezapelacyjnie trafią Solidarnie Na tej samej bajki?. Lata obserwacji zamożnych ludzi Spoza Dama i życiowe doświadczenia mamy nauczyły ją, Iż Ani Jest możliwe im ufać, a Na tego są zblazowani, nieuprzejmi i przekonani, Iż Calusieńki Świat boży Winien przypadać do gustu/smaku u ich stóp.

Komentarze

anonymous

anonymous

Na początku nie byłam przekonana co do tej książki ale po jakimś czasie akcja się rozkręcała i coraz bardziej przekonywałam się do bohaterów . :).

Zostaw komentarz