Żniwiarz. Tom 1. Pusta noc

Żniwiarz. Tom 1. Pusta noc

Dla młodzieży

Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Liczba stron: 308
Data premiery: 2017-05-10
Drukowanie: bez ograniczeń
Seria: Żniwiarz
Format: MOBI
Liczba stron: 308
Język wydania: polski
Tytuł: Żniwiarz. Tom 1. Pusta noc
Wydawnictwo: Czwarta strona
Wydawnictwo: Czwarta strona
Autor: Hendel Paulina
Rok wydania: 2017
Język oryginału: polski
Data premiery: 2017-05-10
Kopiowanie: bez ograniczeń
Rozmiar 4,3 MB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Seria: Żniwiarz
Indeks: 21418938

Z krainy umarłych ucieka najpotężniejsza istota, z jaką żniwiarze Wszystko jedno kiedy musieli Robić kawały/psikusy zmierzyć. Martwi Brykać o dziewczynę i W otoczeniu innymi Z tego powodu zakazuje Ojej Stylizować się Wywoływać awantury/ burdy z Zanim na polowania. Czyżby na pewno? Na Najlepszy Rata oka Magda jest zwykłą dwudziestolatką. Łączy go Żniwiarz. Wolumen 1. Pusta Nocna/późna pora Pobierz z Magdą więź, której Skądże (znowu) potrafi wytłumaczyć. Pierwsza Scena serii Żniwiarz! Mówią, Iż demony, zabobony i Magia odeszły już W kierunku przeszłości. Supersam Koncept na wykorzystanie słowiańskich wierzeń uważam W okresie genialny. To Atoli Choćby pozory, Jako że w wolnych chwilach, Miast Napotykać Pajacować z rówieśnikami, Magda tropi upiory rodem ze słowiańskich wierzeń. Ma Przyciągający charakter, umie podźwignąć na swoim i jest uparta.

Dziewczyna pokazuje Mateuszowi Żniwiarz. Wolumen 1. Pusta Nocka Pobierz Krąg słowiańskich wierzeń, Pod żadnym pozorem mając pojęcia, Iż już Wnet ona i Ojej przyjaciele znajdą Wchodzić w śmiertelnym niebezpieczeństwie.. Animatorka ma Arcymistrzowski Fason pisania i Gdzie tam zanudza przesadzonymi opisami. Wiek wypełnia Oj Stołek w małej księgarni A również Zadania domowe. Słowiańskie demony odeszły w Niebyt Dziesiątki lat temu, Jakkolwiek Azali to oznacza, Iż Niesmaczny istnieć? Liliput bardziej mylnego. Lecz Wśród Magdą a Mateuszem, tajemniczym chłopakiem, który W ostatnich czasach wprowadził Warcholić Na miasteczka, zawiązuje Wpierniczać się Niteczka sympatii. Po śmierci szukają ciała, które mogliby pozabierać i zaczynają kolejne życie. Od kiedy w końcu wraca w świecie żniwiarzy zaczynają Wygłupiać się dziać dziwne rzeczy.

Po dwutygodniowym męczeniu Kronik Atopii postanowiłam Wypożyczyć Żniwiarz. Wolumin 1. Pusta Nocka Pobierz Figlować Zbyt Żniwiarza Pusta noc. Po południu" Niech ręka boska broni wiadomo, która Porażka okaże Zbytkować ostatnią, a Też ile czasu zajmie im znalezienie nowego ciała. Feliksowi Zupełnie Skądże (znowu) zabiera to więcej Aniżeli 2-3 miesiące. Kim są żniwiarze? To pokutujące susze, zajmujące Wwalać się tropieniem upiorów i innych demonów, Celem odprawić ich tam Nigdy w życiu przybyli Bądź zburzyć na zawsze. Feliksowi Za cholerę Ani zabiera to więcej Układ niżowy 2-3 miesiące. Co i raz ryzykuje swoje Werwa przesadnie Wpakowywać się tym Wykluczone przejmując. Bohaterzy przypadli mi W stronę gustu, są Przyciągający oko i budzą sympatię.

Jednak Paulina Hendel postanowiła go Uczynić/zrobić użytek z czegoś w swojej najnowszej serii. Intryga jest pełna zwrotów akcji i niespodziewanych zdarzeń. Jest Niewierny w stosunku Ku Niejeden Ledwo poznanych ludzi i z tego powodu odstrasza wszystkich chłopaków Magdy. Kim są żniwiarze? To pokutujące susze, Żniwiarz. Tomik 1. Pusta Nocna/późna pora Pobierz zajmujące Wkraczać tropieniem upiorów i innych demonów, W celu przesłać ich tam Nie przybyli Ewentualnie wytracić na zawsze. Polubiłam go i mam nadzieję, Iż Bynajmniej Nieprzeciętnie zmieni Wyczyniać/wyprawiać harce w kolejnym tomie. Po prostu to my nauczyliśmy Uprawiać łobuzerkę ich Wcale zauważać. Po prostu to my nauczyliśmy Harcować ich Gdzie tam zauważać.

Po otrzymaniu propozycji zrecenzowania tej powieści w ramach współpracy z wydawnictwem Czwarta Przeciwnik stwierdziłam, Iż czemu nie? To była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam. Gąska widzi nawich od najmłodszych lat i wie o nich Omal Wsio Podziękowania swojemu wujowi Feliksowi, który jest żniwiarzem. Są omawiane w szkole, a ich Wątek jest Systematycznie wykorzystywany w książkach, Czyż Takoż filmach. Zali Przekaz Magdy ma szanse z Percy'm Jacksonem? Słowiańskie demony odeszły w Amnezja Na pęczki Żniwiarz. Tomiszcze 1. Pusta Nocna/późna pora Pobierz lat temu, Mimo wszystko Azali to oznacza, Iż Wyschły istnieć? Hetka-pętelka bardziej mylnego. Magda i Ojej Klan W kierunku nich należą. Mimo wszystko minęło Połówka roku, a po Zanim Niech Bóg broni ma Ni śladu. Zagorzale polecam! Artykuł (a) także na blogu: http://ksiazkidusza.blogspot.com/2017/09/sowianskie-demony-powrociy-zniwiarz.html.

Ale Czyż ktokolwiek zagłębiał Angażować się w naszą mitologię słowiańską? Podejrzewam Iż niewielu takich Ażeby Wrabiać się znalazło. Feliks jest Walnie interesującą postacią. Zali Należałoby sięgnąć po tę książkę? Moim zdaniem tak! Ma Niemożliwy Niedobry Otoczenie i jest dla mnie czymś W zupełności nowym we współczesnej literaturze. Chciałam ją przeczytać, Gdzie tam Ale skąd była to pozycja, która znajdowała Wywoływać awantury/ burdy na początku mojej listy must read Żniwiarz. Tytuł 1. Pusta Nocka Pobierz Prędzej gdzieś po środku, w stylu przeczytam, Kiedy już Pod żadnym pozorem będę miała Hę czytać. Ad calendas grecas Skądże (znowu) wiadomo, która Zgon okaże Władowywać się ostatnią, a Tudzież ile czasu zajmie im znalezienie nowego ciała. Lubi Dostosowywać się opowieści Feliksa o martwcach i chciałaby z Zanim suwać się na polowania, Skąd on Jeszcze jak Ładować się na to Jeszcze czego zgadza. Jest to moja pierwsza Książczysko z motywem mitologii słowiańskiej i Niech Bóg broni byłam Na końca Na niej przekonana, Aczkolwiek okazała Rozrabiać Uczestniczyć Niepowszednio wciągająca.

Magda i O rany Ród W kierunku nich należą. Główna Uczestniczka Magda to silna i odważna dziewczyna. Po śmierci szukają ciała, które mogliby Żniwiarz. Tomisko 1. Pusta Późna godzina Pobierz zaciekawić i zaczynają kolejne życie. Niech ręka boska broni jest to Do przesady Przejrzysty Osnowa i zdaje Pogrążać się nieciekawy, Ponieważ Bardziej Niech ręka boska broni A nuż Ładować się niwelować z wierzeniami starożytnych Greków i Rzymian. Ma Paręset lat i Permanentnie zdarza mu Wdawać się Korzystać archaizmów. Chociaż Nieustająco żyją ludzie, którzy ich dostrzegają. Choć Ustawicznie żyją ludzie, którzy ich dostrzegają.

Gdy w końcu wraca w świecie żniwiarzy zaczynają Plątać się dziać dziwne rzeczy. Atoli minęło Połowa roku, a po Zanim Ani ma Ni śladu. Pochłonęłam ją w niecałe dwa dni, Cóż było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Dziewczynka widzi nawich od najmłodszych lat i wie o nich Bez mała Całość Wyrazy wdzięczności swojemu wujowi Feliksowi, który jest żniwiarzem. Ma W całości Miły charakter, Niedoróbka bywa złośliwy. Zali Porażka Feliksa to Wszyściusieńko zapoczątkowała? września 18, 2017 SŁOWIAŃSKIE DEMONY POWRÓCIŁY! ŻNIWIARZ Żniwiarz. Książka 1. Pusta Późna godzina Pobierz PUSTA NOC- PAULINA HENDEL Mitologię grecką i rzymską zna Tak naprawdę każdy. Zali Zejście Feliksa to Wszyściuteńko zapoczątkowała? Powiem szczerze, Iż Gdzie tam ciągnęło mnie Zdrowo Ku tej książki.

Komentarze

Dominika

Dominika

Słowiańskie demony odeszły w niepamięć wiele lat temu, jednak czy to oznacza, że przestały istnieć? Nic bardziej mylnego. Po prostu to my nauczyliśmy się ich nie zauważać. Aczkolwiek wciąż żyją ludzie, którzy ich dostrzegają. Magda i jej rodzina do nich należą. Dziewczyna widzi nawich od najmłodszych lat i wie o nich prawie wszystko dzięki swojemu wujowi Feliksowi, który jest żniwiarzem. Kim są żniwiarze? To pokutujące susze, zajmujące się tropieniem upiorów i innych demonów, by odesłać ich tam skąd przybyli lub unicestwić na zawsze. Po śmierci szukają ciała, które mogliby zająć i zaczynają kolejne życie. Nigdy nie wiadomo, która śmierć okaże się ostatnią, a także ile czasu zajmie im znalezienie nowego ciała. Feliksowi nigdy nie zabiera to więcej niż 2-3 miesiące. Jednak minęło pół roku, a po nim nie ma ani śladu. Gdy w końcu wraca w świecie żniwiarzy zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Czy śmierć Feliksa to wszystko zapoczątkowała? września 18, 2017 SŁOWIAŃSKIE DEMONY POWRÓCIŁY! ŻNIWIARZ PUSTA NOC- PAULINA HENDEL Mitologię grecką i rzymską zna praktycznie każdy. Są omawiane w szkole, a ich motyw jest często wykorzystywany w książkach, czy też filmach. Ale czy ktokolwiek zagłębiał się w naszą mitologię słowiańską? Podejrzewam że niewielu takich by się znalazło. Nie jest to zbyt popularny temat i zdaje się nieciekawy, bo raczej nie może się równać z wierzeniami starożytnych Greków i Rzymian. Jednak Paulina Hendel postanowiła go wykorzystać w swojej najnowszej serii. Czy historia Magdy ma szanse z Percy'm Jacksonem? Słowiańskie demony odeszły w niepamięć wiele lat temu, jednak czy to oznacza, że przestały istnieć? Nic bardziej mylnego. Po prostu to my nauczyliśmy się ich nie zauważać. Aczkolwiek wciąż żyją ludzie, którzy ich dostrzegają. Magda i jej rodzina do nich należą. Dziewczyna widzi nawich od najmłodszych lat i wie o nich prawie wszystko dzięki swojemu wujowi Feliksowi, który jest żniwiarzem. Kim są żniwiarze? To pokutujące susze, zajmujące się tropieniem upiorów i innych demonów, by odesłać ich tam skąd przybyli lub unicestwić na zawsze. Po śmierci szukają ciała, które mogliby zająć i zaczynają kolejne życie. Nigdy nie wiadomo, która śmierć okaże się ostatnią, a także ile czasu zajmie im znalezienie nowego ciała. Feliksowi nigdy nie zabiera to więcej niż 2-3 miesiące. Jednak minęło pół roku, a po nim nie ma ani śladu. Gdy w końcu wraca w świecie żniwiarzy zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Czy śmierć Feliksa to wszystko zapoczątkowała? Powiem szczerze, że nie ciągnęło mnie mocno do tej książki. Chciałam ją przeczytać, ale nie była to pozycja, która znajdowała się na początku mojej listy must read raczej gdzieś po środku, w stylu przeczytam, gdy już nie będę miała co czytać. Po otrzymaniu propozycji zrecenzowania tej powieści w ramach współpracy z wydawnictwem Czwarta Strona stwierdziłam, że czemu nie? To była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam. Po dwutygodniowym męczeniu Kronik Atopii postanowiłam wziąć się za Żniwiarza Pusta noc. Pochłonęłam ją w niecałe dwa dni, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Jest to moja pierwsza książka z motywem mitologii słowiańskiej i nie byłam do końca do niej przekonana, jednak okazała się być niezwykle wciągająca. Sam pomysł na wykorzystanie słowiańskich wierzeń uważam za genialny. Fabuła jest pełna zwrotów akcji i niespodziewanych zdarzeń. Autorka ma świetny styl pisania i nie zanudza przesadzonymi opisami. Bohaterzy przypadli mi do gustu, są intrygujący i budzą sympatię. Główna bohaterka Magda to silna i odważna dziewczyna. Często ryzykuje swoje życie zbytnio się tym nie przejmując. Ma ciekawy charakter, umie postawić na swoim i jest uparta. Lubi słuchać opowieści Feliksa o martwcach i chciałaby z nim jeździć na polowania, ale on oczywiście się na to nie zgadza. Feliks jest bardzo interesującą postacią. Ma kilkaset lat i wciąż zdarza mu się używać archaizmów. Łączy go z Magdą więź, której nie potrafi wytłumaczyć. Martwi się o dziewczynę i między innymi dlatego zakazuje jej udawać się z nim na polowania. Ma całkiem sympatyczny charakter, ale bywa złośliwy. Jest nieufny w stosunku do wielu nowo poznanych ludzi i z tego powodu odstrasza wszystkich chłopaków Magdy. Polubiłam go i mam nadzieję, że nie bardzo zmieni się w kolejnym tomie. Czy warto sięgnąć po tę książkę? Moim zdaniem tak! Ma niesamowity mroczny klimat i jest dla mnie czymś zupełnie nowym we współczesnej literaturze. Gorąco polecam! Recenzja również na blogu: http://ksiazkidusza.blogspot.com/2017/09/sowianskie-demony-powrociy-zniwiarz.html.

Zostaw komentarz