Opowieść podręcznej

Opowieść podręcznej

Literatura piękna obca

Wydawnictwo: Wielka Litera
Liczba stron: 368
Rozmiar 2,9 MB
Data premiery: 2017-05-04
Tytuł: Opowieść podręcznej
Tytuł oryginalny: THE HANDMAID’S TALE
Autor: Atwood Margaret
Tłumacz: Uhrynowska Hanasz Zofia
Wydawnictwo: Wielka Litera
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 368
Data premiery: 2017-05-04
Rok wydania: 2017
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21418051

Świat jak Opowieść podręcznej Pobierz z najgorszego koszmaru, gdzie reżim i ortodoksja są jedynym prawem. Doczytałam do końca mimo wszystko. Ale tego świata już nie ma… . Książka jest napisana przystępnym językiem. Co miesiąc musi pokornie leżeć i modlić się, aby jej zarządca ją zapłodnił, bo w czasach malejącego przyrostu naturalnego tylko ciężarne podręczne mają jakąś wartość. . Ale freda pamięta jeszcze, choć wydaje się to nierealne, że kiedyś miała kochającego męża, wychowywali córeczkę, miała pracę, własne pieniądze i mogła mówić.. Ciekawa i wciągającą historia..gorąco polecam każdemu.

wstrząsająca antyutopia o piekle kobiet. Polecam.. Freda jest podręczną w republice gilead. Nie oglądałam jeszcze serialu myśląc że książka zawsze lepsza ale chyba jest na odwrót. Może opuszczać dom swojego komendanta i jego żony tylko raz dziennie, aby pójść na targ, gdzie wszystkie Opowieść podręcznej Pobierz napisy zostały zastąpione przez obrazki, bo podręcznym już nie wolno czytać. Powieść jest denerwująca, nie wciąga. Jestem rozczarowana.

Czytałam recenzję, że może sytuacja kobiet kiedyś pójdzie w tym kierunku ale to chyba pisała nawiedzona feministka. Ciężkie to i duszne.. . .

Komentarze

AsiaZ

AsiaZ

Ciekawa i wciągającą historia..gorąco polecam każdemu. .

Anna K.

Anna K.

Książka jest napisana przystępnym językiem. Polecam.. .

Marzena Bilewska

Marzena Bilewska

Nie oglądałam jeszcze serialu myśląc że książka zawsze lepsza ale chyba jest na odwrót. Powieść jest denerwująca, nie wciąga. Ciężkie to i duszne.. Jestem rozczarowana. Doczytałam do końca mimo wszystko. Czytałam recenzję, że może sytuacja kobiet kiedyś pójdzie w tym kierunku ale to chyba pisała nawiedzona feministka. .

Zostaw komentarz