Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 375
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2017-04-12
Tytuł: Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Autor: Vallejo Virginia
Tłumacz: Okrasko Katarzyna, Ostrowska Agata
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: hiszpański
Liczba stron: 375
Data premiery: 2017-04-12
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21339622

Ale choć wiemy, jaki jest jej koniec, czytamy o niej, bo opowiedziana jest emocjonalnymi słowami zakochanej kobiety, która dosłownie na szali losu położyła swoje życie. . Pełen fascynacji i przepychu kilkuletni związek tych dwojga rozgrywał się Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Pobierz w otoczeniu luksusowych apartamentów w najbardziej eleganckich hotelach całego świata, na sławnym ranczu hacienda nápoles oraz maleńkiej wyspie na karaibach, będącej własnością escobara.. Chyba lepiej poszukać innej lektury opisującej życie escobara, nie polecam.. Książka jest również niezwykła. Książka odsłania nie tylko intymne szczegóły płomiennego romansu. To nie był typowy romans, bo życie z pablem escobarem, miliarderem i najsłynniejszym kolumbijskim baronem narkotykowym, nie mogło wyglądać prozaicznie.

Tyle że życie wyglądające jak dobry film: z suspensem, erotyką i z przewrotnym zakończeniem. Zarówno ona, jak i jej rodzina zapłaciły za to uczucie ogromną cenę. A on jej odpowiadał – miała przecież napisać jego biografię. O przepraszam, ten Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Pobierz film właśnie powstaje!" łukasz maciejewski . Virginia jak nikt inny miała prawo i możliwość zadawania pablowi najtrudniejszych i najintymniejszych pytań. Najlepiej z penélope cruz i javierem bardemem w rolach głównych. Nie tylko zawodowe.

w 1983 roku virginia vallejo – była modelka, wschodząca gwiazda kolumbijskiej telewizji i bywalczyni salonów – poznała pabla escobara, nazywanego często „kolumbijskim robin hoodem”, i zakochała się w nim. Opowieść o związku escobara i vallejo czyta się jak świetną powieść awanturniczą, a to było samo życie. Mało kto miał okazję poznać go tak dobrze jak ona – kochanka najbardziej poszukiwanego i najbogatszego przestępcy świata. Od czułości po agresję, od naiwności – po surowy osąd. Tak, związki ludzi mediów zwykle nie kończą się dobrze, a zdanie pojawiające się na końcu bajek o tym, że «żyli długo i szczęśliwie», nie ma tu zastosowania… bo czasem chodzi jedynie o to, by w ogóle przeżyć." karolina korwin piotrowska"virginia vallejo pokochała przestępcę. Dlaczego biografia nie powstała? jak wielka miłość zmieniła się w wielką zazdrość i nienawiść? co się stało, że kochanka stała się wrogiem numer jeden narkotykowego barona i zwierzyną łowną? jak amerykańskim służbom udało się w sensacyjnych okolicznościach uratować virginię i wywieźć do stanów? jak virginia vallejo zmieniła się w pomocnicę tych, którzy chcieli dopaść jej ukochanego?"zakochana ślepo kobieta i mężczyzna pożądający władzy…ta historia nie może mieć happy endu.

Komentarze

boby15

boby15

Chyba lepiej poszukać innej lektury opisującej życie escobara, nie polecam.. .

Zostaw komentarz