Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 375
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2017-04-12
Tytuł: Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Autor: Vallejo Virginia
Tłumacz: Okrasko Katarzyna, Ostrowska Agata
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: hiszpański
Liczba stron: 375
Data premiery: 2017-04-12
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21339622

Od czułości po agresję, od naiwności – po surowy osąd. . Tak, związki ludzi mediów zwykle nie kończą się dobrze, a zdanie pojawiające się na końcu bajek o tym, że «żyli długo i szczęśliwie», nie ma tu zastosowania… bo czasem chodzi jedynie Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Pobierz o to, by w ogóle przeżyć." karolina korwin piotrowska"virginia vallejo pokochała przestępcę. Chyba lepiej poszukać innej lektury opisującej życie escobara, nie polecam.. Nie tylko zawodowe. Zarówno ona, jak i jej rodzina zapłaciły za to uczucie ogromną cenę. Opowieść o związku escobara i vallejo czyta się jak świetną powieść awanturniczą, a to było samo życie.

Tyle że życie wyglądające jak dobry film: z suspensem, erotyką i z przewrotnym zakończeniem. O przepraszam, ten film właśnie powstaje!" łukasz maciejewski . w 1983 roku virginia vallejo – była modelka, wschodząca gwiazda kolumbijskiej telewizji i bywalczyni salonów – poznała pabla escobara, nazywanego często „kolumbijskim robin hoodem”, i zakochała się w nim. A on jej odpowiadał – miała przecież napisać jego biografię. Książka jest również niezwykła.. Virginia Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Pobierz jak nikt inny miała prawo i możliwość zadawania pablowi najtrudniejszych i najintymniejszych pytań. Najlepiej z penélope cruz i javierem bardemem w rolach głównych.

To nie był typowy romans, bo życie z pablem escobarem, miliarderem i najsłynniejszym kolumbijskim baronem narkotykowym, nie mogło wyglądać prozaicznie. Pełen fascynacji i przepychu kilkuletni związek tych dwojga rozgrywał się w otoczeniu luksusowych apartamentów w najbardziej eleganckich hotelach całego świata, na sławnym ranczu hacienda nápoles oraz maleńkiej wyspie na karaibach, będącej własnością escobara. Dlaczego biografia nie powstała? jak wielka miłość zmieniła się w wielką zazdrość i nienawiść? co się stało, że kochanka stała się wrogiem numer jeden narkotykowego barona i zwierzyną łowną? jak amerykańskim służbom udało się w sensacyjnych okolicznościach uratować virginię i wywieźć do stanów? jak virginia vallejo zmieniła się w pomocnicę tych, którzy chcieli dopaść jej ukochanego?"zakochana ślepo kobieta i mężczyzna pożądający władzy…ta historia nie może mieć happy endu. Ale choć wiemy, jaki jest jej koniec, czytamy o niej, bo opowiedziana jest emocjonalnymi słowami zakochanej kobiety, która dosłownie na szali losu położyła swoje życie. Mało kto miał okazję poznać go tak dobrze jak ona – kochanka najbardziej poszukiwanego i najbogatszego przestępcy świata. Książka odsłania nie tylko intymne szczegóły płomiennego romansu.

Komentarze

boby15

boby15

Chyba lepiej poszukać innej lektury opisującej życie escobara, nie polecam.. .

Zostaw komentarz