Maria Czubaszek. Ostatni dymek

Maria Czubaszek. Ostatni dymek

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czerwone i Czarne
Liczba stron: 304
Rozmiar 4,2 MB
Data premiery: 2017-04-11
Tytuł: Maria Czubaszek. Ostatni dymek
Autor: Czubaszek Maria, Pinkwart Sergiusz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czerwone i Czarne
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 304
Data premiery: 2017-04-11
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21314889

sergiusz pinkwart, który pracował z marią czubaszek nad jej ostatnią książką Maria Czubaszek. Ostatni dymek Pobierz "dzień dobry, jestem z kobry" rozmawia z ludźmi jej bliskimi, by stworzyć portret najbardziej niesztampowej damy showbiznesu.. Ksiazke polecam, przede wszystkim do nauki dystansu do samego siebie!. . Trochę nostalgiczna, bo kiedy odchodzi satyryk, żal jest nie tylko człowieka, ale też wesołości, jaką wnosił do naszego życia. Pani maria bawiła swoim ciętym poczuciem humoru kilka pokoleń polaków, ale bardzo mało osób wiedziało, jaka jest naprawdę. Książka wyjątkowo bliska tym, którzy dorastali przy trójkowej "powtórce z rozrywki", "szkło kontaktowe" bez niej też nie byłoby tym "szkłem". Wiedziałam, że kochała zwierzęta, ale nie wiedziałam, że aż tak...

We wspomnieniach przyjaciół i znajomych, pani Maria Czubaszek. Ostatni dymek Pobierz maria jawi się jako osoba skromna, dziecięco nieporadna i rozbrajająco uczuciowa. . Pani czubaszek z nikim sie nie patyczkuje i obraza kazdego, ale tylko ona mogla to robic w tak uroczy sposob. Wydaje mi się, że najcieplejszy obraz marii czubaszek przekazał artur andrus.. Książka pełna dowcipu i papierosowego dymu. . .

Przy ksiazce bardzo mozna sie posmiac, wiec jest doskonala na poprawe humoru.

Komentarze

Anonim

Anonim

Przy ksiazce bardzo mozna sie posmiac, wiec jest doskonala na poprawe humoru. Pani czubaszek z nikim sie nie patyczkuje i obraza kazdego, ale tylko ona mogla to robic w tak uroczy sposob. Ksiazke polecam, przede wszystkim do nauki dystansu do samego siebie!. .

Anonim

Anonim

We wspomnieniach przyjaciół i znajomych, pani maria jawi się jako osoba skromna, dziecięco nieporadna i rozbrajająco uczuciowa. Książka pełna dowcipu i papierosowego dymu. Książka wyjątkowo bliska tym, którzy dorastali przy trójkowej "powtórce z rozrywki", "szkło kontaktowe" bez niej też nie byłoby tym "szkłem". Trochę nostalgiczna, bo kiedy odchodzi satyryk, żal jest nie tylko człowieka, ale też wesołości, jaką wnosił do naszego życia. Wiedziałam, że kochała zwierzęta, ale nie wiedziałam, że aż tak... Wydaje mi się, że najcieplejszy obraz marii czubaszek przekazał artur andrus.. . .

Zostaw komentarz