Vestmanna. Tom 3. Prom

Vestmanna. Tom 3. Prom

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Seria: Vestmanna
Liczba stron: 344
Rozmiar 1,6 MB
Data premiery: 2017-03-15
Tytuł: Vestmanna. Tom 3. Prom
Seria: Vestmanna
Autor: Logmansbo Ove (Remigiusz Mróz)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 344
Data premiery: 2017-03-15
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21184086

Kontakt z załogą urywa się i wszystko wskazuje na to, że prom został uprowadzony. Niestety po dwóch pierwszych częściach dotyczących akcji na wyspach owczych ostatnia trochę rozczarowuje. Szybko przekonuje się, że wdrożono procedury awaryjne, uniemożliwiające przemieszczanie się między pokładami, a na statku prawdopodobnie znajdują się terroryści. Klimat terrorystów nieco zaburza obraz stworzony w poprzednich książkach. . . Na pokładzie jest katrine ellegaard, duńska policjanta, która na własną rękę stara Vestmanna. Tom 3. Prom Pobierz się ustalić, co się dzieje. Nie jest zła ale też specjalnie nie porywa..

Jednostka niespodziewanie zatrzymuje się na wodach przybrzeżnych archipelagu, gdzie sieci komórkowe nie mają zasięgu. Wbija w fotel, nie można się oderwać.. Tymczasem czekający na nią w vestmannie hallbjorn olsen odkrywa, że wyjaśnienie sprawy może kryć się nie na promie, ale na archipelagu... Książka jest słaba - kupiłam, bo dałam sie wmanewrowac w mechanizm "jak ta historia się skończy?" Vestmanna. Tom 3. Prom Pobierz - po przeczytaniu doszłam do wniosku, że mogłam równie dobrze się nie dowiedziec. dziewiczy rejs promu duńskich linii na wyspy owcze nie kończy się tak, jak powinien.. . .

Świetna książka. Nic ciekawego.. . . Trudno się czyta ze zwględu na nazwiska, ale podobno warto (ksiązki kupione dla taty).

Komentarze

Katarzyna Zecer-Gołaszewska

Katarzyna Zecer-Gołaszewska

Trudno się czyta ze zwględu na nazwiska, ale podobno warto (ksiązki kupione dla taty). .

Ewa Celejewska

Ewa Celejewska

Świetna książka. .

marcemalina

marcemalina

Nic ciekawego.. Książka jest słaba - kupiłam, bo dałam sie wmanewrowac w mechanizm "jak ta historia się skończy?" - po przeczytaniu doszłam do wniosku, że mogłam równie dobrze się nie dowiedziec. .

Anonim

Anonim

Niestety po dwóch pierwszych częściach dotyczących akcji na wyspach owczych ostatnia trochę rozczarowuje. Klimat terrorystów nieco zaburza obraz stworzony w poprzednich książkach. Nie jest zła ale też specjalnie nie porywa.. .

anonymous

anonymous

Wbija w fotel, nie można się oderwać.. .

Zostaw komentarz