Wrócę po ciebie

Wrócę po ciebie

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 274
Rozmiar 0,9 MB
Data premiery: 2017-03-31
Tytuł: Wrócę po ciebie
Autor: Musso Guillaume
Tłumacz: Prądzyńska Joanna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 274
Data premiery: 2017-03-31
Rok wydania: 2016
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21057601

W gabinecie czeka na niego przestraszona nastolatka, niezapowiedziana pacjentka. Pewnego ranka budzi się swoim jachcie u boku nieznajomej piękności. Przeznaczenie doprowadzi ich na krawędź życia i śmierci...ethan jest znanym psychoterapeutą, człowiekiem sukcesu. Czy los da mu druga szansę? czy dowie się, kto pragnął jego śmierci? czy odzyska celine? ma dwanaście godzin, by coś zmienić... Opuszcza Wrócę po ciebie Pobierz przyjęcie, zostaje napadnięty i trafia do szpitala. .. Nie pamięta wydarzeń poprzedniego wieczoru.

Tajemniczy taksówkarz zabiera ethana na uroczystość ślubna kobiety, która kochał i porzucił przed kilkoma laty. Tam, w szpitalnym pokoju, ginie od kul mordercy. Współczesna bajka o Wrócę po ciebie Pobierz tym, jak naprawić krzywdy, które człowiek uczynił sobie i innym. Ethan zdaje sobie sprawę , że nadal darzy ją uczuciem, ale jest już za późno, by cokolwiek zmienić. To dopiero początek serii zaskakujących wydarzeń. Ostatkiem świadomości wspomina ukochaną. Następnego dnia budzi się na jachcie u boku pięknej rudowłosej kobiety.

I znowu jest 31 października. Jej bohaterowie to troje ludzi, kobieta, mężczyzna i dziecko, połączonych skomplikowanymi więzami miłości. przewrotna powieść z morałem i zaskakującym zakończeniem. Chwila nieuwagi i dziewczynka popełnia samobójstwo, strzelając sobie w głowę. Bogaty i szczęśliwy, dla kariery poświęcił życie rodzinne i miłość.

Komentarze

Zostaw komentarz