Spod zamarzniętych powiek

Spod zamarzniętych powiek

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 235
Rozmiar 33 MB
Data premiery: 2017-02-16
Tytuł: Spod zamarzniętych powiek
Autor: Bielecki Adam, Szczepański Dominik
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 235
Data premiery: 2017-02-16
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21053573

Gdy skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz.. . Dorosły adam Spod zamarzniętych powiek Pobierz nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej. Polecam.. Ta książka to pierwsza pełna opowieść adama bieleckiego o jego drodze z górniczych tychów na szczyty najwyższych gór świata. . Jeśli wcześniej się nie zabije. Polecam.

Byleby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody adam bielecki. Każdy z nich wiedział na co się pisze.. To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą gaszerbrum i i broad peak. Wciągająca książka o człowieku z wielką pasją. W Spod zamarzniętych powiek Pobierz dramatycznych historiach tych wejść bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w himalajach i karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która stała się naszą narodową specjalnością. . „możesz zostać w życiu, kim chcesz. Szybko i przyjemne się czyta..

Adam bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, Spod zamarzniętych powiek Pobierz z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym. Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach adama bieleckiego i nie tylko :). . Fantastyczna! świetnie się czyta, a przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, uczucia, myśli.... Super opowiesc o wielkiej pasji bez zadecia. Stad tylko 4 gwiazdki. Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki z wypraw opisanych w książce..

Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna. Dobrze się czyta. . Ciekawa lektura. Opowieść o niesamowitej pasji, w której Spod zamarzniętych powiek Pobierz jest miejsce na wszystkie emocje.... Kupiłam podczas choroby jsko ebook- trzyma w napięciu. Książka dla wszystkich tych, którzy są ciekawi tego, jak wygląda wspinaczka w alpach i himalajach.

Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o innych w takich warunkach. . . Dobra książka. Tak przyjemnie sie czyta, ze dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc sam nie jestem pasjonatem himalaizmu w praktyce 😉. . . Spod zamarzniętych powiek Pobierz

Interesująca, osadzona w realiach wspinaczkowych, dająca do myślenia.. . Bardzo Spod zamarzniętych powiek Pobierz starannie wydana pozycja. Adam bielecki jest bez wątpienia najlepszym współczesnym polskie himalaistą w stu procentach kochającym to, co robi, dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem. . . Qr kody prowadzące do filmików - bomba!.

Zasługuje na 5 gwiazdek lecz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad peak już nie. Jedna z lepszych książek jakie czytałam.

Komentarze

Sarine

Sarine

Interesująca, osadzona w realiach wspinaczkowych, dająca do myślenia.. .

dzuwunia

dzuwunia

Fantastyczna! świetnie się czyta, a przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, uczucia, myśli.... .

szelkoza

szelkoza

Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki z wypraw opisanych w książce.. Dobra książka. .

kbag

kbag

Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach adama bieleckiego i nie tylko :). .

Agata Woźniak

Agata Woźniak

Bardzo starannie wydana pozycja. Kupiłam podczas choroby jsko ebook- trzyma w napięciu. .

Dominika

Dominika

Qr kody prowadzące do filmików - bomba!. Dobrze się czyta. Ciekawa lektura. .

Anonim

Anonim

Wciągająca książka o człowieku z wielką pasją. Adam bielecki jest bez wątpienia najlepszym współczesnym polskie himalaistą w stu procentach kochającym to, co robi, dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem. Polecam. Szybko i przyjemne się czyta.. .

Anonim

Anonim

Stad tylko 4 gwiazdki. Zasługuje na 5 gwiazdek lecz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad peak już nie. Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o innych w takich warunkach. Każdy z nich wiedział na co się pisze.. Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna. .

Gusia

Gusia

Polecam.. Książka dla wszystkich tych, którzy są ciekawi tego, jak wygląda wspinaczka w alpach i himalajach. .

Ewelina

Ewelina

Opowieść o niesamowitej pasji, w której jest miejsce na wszystkie emocje.... Jedna z lepszych książek jakie czytałam. .

Bartosz Tomczyk

Bartosz Tomczyk

Tak przyjemnie sie czyta, ze dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc sam nie jestem pasjonatem himalaizmu w praktyce 😉. Super opowiesc o wielkiej pasji bez zadecia. .

Zostaw komentarz