Spod zamarzniętych powiek

Spod zamarzniętych powiek

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 235
Rozmiar 33 MB
Data premiery: 2017-02-16
Tytuł: Spod zamarzniętych powiek
Autor: Bielecki Adam, Szczepański Dominik
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 235
Data premiery: 2017-02-16
Rok wydania: 2017
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21053573

Ta książka to pierwsza pełna opowieść adama bieleckiego o jego drodze z Spod zamarzniętych powiek Pobierz górniczych tychów na szczyty najwyższych gór świata. Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o innych w takich warunkach. „możesz zostać w życiu, kim chcesz. . Dorosły adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej. . adam bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym. Książka dla wszystkich tych, którzy są ciekawi tego, jak wygląda wspinaczka w alpach i himalajach.

Gdy skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz. Każdy z nich wiedział na co się pisze.. To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą gaszerbrum i i broad peak. Stad tylko 4 gwiazdki. Byleby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody adam bielecki. Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach adama bieleckiego i nie tylko :). W dramatycznych historiach tych wejść bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki Spod zamarzniętych powiek Pobierz w himalajach i karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która stała się naszą narodową specjalnością. Polecam..

Jeśli wcześniej się nie zabije. . .. Super opowiesc o wielkiej pasji bez zadecia. Wciągająca książka o człowieku z wielką pasją. Interesująca, osadzona Spod zamarzniętych powiek Pobierz w realiach wspinaczkowych, dająca do myślenia.. .

Qr kody prowadzące do filmików - bomba!. Szybko i przyjemne się czyta.. Zasługuje na 5 gwiazdek lecz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad peak już nie. Kupiłam podczas choroby jsko ebook- trzyma w napięciu. Dobrze się czyta. Adam bielecki jest Spod zamarzniętych powiek Pobierz bez wątpienia najlepszym współczesnym polskie himalaistą w stu procentach kochającym to, co robi, dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem. .

Fantastyczna! świetnie się czyta, a przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, uczucia, myśli.... Polecam. . Opowieść o niesamowitej Spod zamarzniętych powiek Pobierz pasji, w której jest miejsce na wszystkie emocje.... . . Dobra książka.

Tak przyjemnie sie czyta, ze Spod zamarzniętych powiek Pobierz dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc sam nie jestem pasjonatem himalaizmu w praktyce 😉. Ciekawa lektura. Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna. Jedna z lepszych książek jakie czytałam. . Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki z wypraw opisanych w książce.. .

Bardzo starannie wydana pozycja. .

Komentarze

Sarine

Sarine

Interesująca, osadzona w realiach wspinaczkowych, dająca do myślenia.. .

dzuwunia

dzuwunia

Fantastyczna! świetnie się czyta, a przy tym niezwykle interesująca! pokazuje z jednej strony praktykę himalaizmu, wskazując na mnóstwo ciekawostek, a z drugiej emocje, uczucia, myśli.... .

szelkoza

szelkoza

Plusem są kody do strony intenretowej, gdzie można zobaczyć filmiki z wypraw opisanych w książce.. Dobra książka. .

kbag

kbag

Wciągająca opowieść nie tylko o wyczynach adama bieleckiego i nie tylko :). .

Agata Woźniak

Agata Woźniak

Bardzo starannie wydana pozycja. Kupiłam podczas choroby jsko ebook- trzyma w napięciu. .

Dominika

Dominika

Qr kody prowadzące do filmików - bomba!. Dobrze się czyta. Ciekawa lektura. .

Anonim

Anonim

Wciągająca książka o człowieku z wielką pasją. Adam bielecki jest bez wątpienia najlepszym współczesnym polskie himalaistą w stu procentach kochającym to, co robi, dlatego książka jest napisana z zaangażowaniem. Polecam. Szybko i przyjemne się czyta.. .

Anonim

Anonim

Stad tylko 4 gwiazdki. Zasługuje na 5 gwiazdek lecz obszerny rozdział w którym adam gęsto tłumaczy się za broad peak już nie. Wpierw ratujesz swoje życie potem dbasz o innych w takich warunkach. Każdy z nich wiedział na co się pisze.. Dla mnie to sprawa bezdyskusyjna. .

Gusia

Gusia

Polecam.. Książka dla wszystkich tych, którzy są ciekawi tego, jak wygląda wspinaczka w alpach i himalajach. .

Ewelina

Ewelina

Opowieść o niesamowitej pasji, w której jest miejsce na wszystkie emocje.... Jedna z lepszych książek jakie czytałam. .

Bartosz Tomczyk

Bartosz Tomczyk

Tak przyjemnie sie czyta, ze dokupilem jeszcze kilka pozycji w tej tematyce choc sam nie jestem pasjonatem himalaizmu w praktyce 😉. Super opowiesc o wielkiej pasji bez zadecia. .

Zostaw komentarz