Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami

Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami

Biznes, ekonomia

Wydawnictwo: Onepress
Seria: Power
Liczba stron: 248
Rozmiar 4,4 MB
Data premiery: 2016-11-20
Tytuł: Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami
Tytuł oryginalny: Launch: An Internet Millionaire's Secret Formula To Sell Almost Anything Online, Build A Business You Love, And Live The Life Of Your Dreams
Seria: Power
Autor: Walker Jeff
Tłumacz: Kanclerz Anna, Lipa Michał
Wydawnictwo: Onepress
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 248
Data premiery: 2016-11-20
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20787615

Jeśli chcesz, aby twój produkt i firma z rozmachem zaistniały na rynku i pragniesz zbudować wokół nich społeczność, to w książce zdobyć rynek znajdziesz na to gotowy przepis." dr. Wszystkie informacje opierają się na Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami Pobierz realnych rezultatach i doświadczeniach konkretnych ludzi. Sięgnij po tę książkę i dowiedz się więcej od jej autora: człowieka, który diametralnie zmienił świat marketingu internetowego i własne życie, a swoją rewolucyjną metodę przetestował nie tylko na sobie. Pozwól, by doradził ci, co musisz zrobić i w jakiej kolejności. Amen, autor książki "zmień swój mózg, zmień swoje życie" oraz ośmiu innych, które znalazły się na liście bestsellerów „new york timesa” "to nie książka to raczej przepis na to, jak zmienić finansową przyszłość całej twojej rodziny i gotowy plan realizacji tego przedsięwzięcia. Na pewno myślisz, że wśród tysięcy najróżniejszych sposobów zdobywania klientów trudno znaleźć taki, który sprawdzi się w niemal każdej sytuacji... Kup więc tę książkę — w końcu to on jest tym facetem, którego przychody po godzinie sprzedawania produktu wyniosły miliony.

Realizacja tego procesu zdecydowanie wymaga ciężkiej pracy, ale jeśli go przeprowadzisz, twoja firma od razu zacznie zarabiać i działać z rozmachem. A jednak taki sposób istnieje — i naprawdę działa. Jeff pokaże ci, jak zacząć od zera i jak zbudować firmę z niczego. Jeśli tylko masz w sobie pasję i chcesz zmienić swoje życie, ta książka ci w tym pomoże! dzień, w którym zmienił się marketing „tajemniczy” świat marketingu internetowego formuła, za pomocą której wprowadzono na rynek tysiące produktów maszynka do zarabiania pieniędzy: twoja lista moc listów sprzedażowych broń wywierania masowego wpływu: bodźce mentalne strzał ostrzegawczy: zwiastun zapowiedzi magia zapowiedzi wprowadzenia produktu na rynek odkrywanie kart: finalizacja transakcji jak zacząć od zera: seed launchtm budowanie firmy z niczego: the business launch formula tworzenie biznesu, który będziesz uwielbiać "to wspaniała książka o wprowadzaniu produktów na rynek i rozwijaniu firm, ale nie tylko. Daniel g. skróć drogę do zysków — inteligentnie wprowadź swój produkt na rynek! od zasiłku do pełnego konta, czyli jak działa formuła wprowadzania produktu na rynek seria listów sprzedażowych, czyli jak bić rekordy sprzedaży, nie będąc nachalnym pokaż mi pieniądze, czyli czas wprowadzić produkt na rynek wprowadzanie nowego — nawet najlepszego — produktu na rynek zawsze Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami Pobierz wiąże się z niepewnością i dużym ryzykiem. Zobacz, jak kontaktować się z potencjalnymi klientami, by zyskać ich sympatię oraz zaufanie, pisać listy sprzedażowe oraz zapowiadać swój produkt.

Autor mówi także o budowaniu społeczności, wywieraniu realnego wpływu na innych i dostarczaniu odbiorcom wartościowych treści. Jeff walker szczerze, wyczerpująco i na konkretnych przykładach opisuje tu swoją filozofię sprzedawania produktów, zanim jeszcze pojawią się na rynku. Szczerze polecamy ten poradnik, bo może zmienić twoje życie i twój biznes." joe polish i dean jackson, ilovemarketing.com "jeśli Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami Pobierz mógłbym polecić tylko jedną pozycję, dzięki której dowiedziałbyś się, jak rozpocząć działalność biznesową w internecie, zbudować firmę, a potem ją rozwijać, to byłaby to właśnie ta książka." ray edwards, założyciel i wydawca serwisu rayedwards.com . Stosowanie formuły jeffa nie tylko stwarza możliwość odniesienia sukcesu, ale także zwiększa jego prawdopodobieństwo. Nigdy nie wiesz, czy znajdą się klienci zainteresowani tym, co chcesz im sprzedać, i czy uda ci się do nich dotrzeć.. Obejmuje informacje na temat wprowadzania produktu na rynek w sytuacji, gdy startujesz od zera, ale i na temat działań w ramach wspólnego przedsięwzięcia. Odkryj także, jak skłonić ludzi, by kupili twój świetny produkt i byli z niego zadowoleni.

Komentarze

Zostaw komentarz