Giełda papierów wartościowych dla bystrzaków

Giełda papierów wartościowych dla bystrzaków

Biznes, ekonomia

Wydawnictwo: Septem
Seria: Dla bystrzaków
Liczba stron: 376
Rozmiar 6,5 MB
Data premiery: 2016-11-20
Tytuł: Giełda papierów wartościowych dla bystrzaków
Seria: Dla bystrzaków
Autor: Maliński Tobiasz
Wydawnictwo: Septem
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 376
Data premiery: 2016-11-20
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20701826

Po prostu nie chcą dzielić się zyskami! na szczęście dla ciebie autor zaczynał tak jak ty. Kolejna książka z serii "dla bystrzaków" godna polecenia początkującym.. Ta książka Giełda papierów wartościowych dla bystrzaków Pobierz może stać się twoim najlepszym przewodnikiem w drodze od amatora do inwestora. . Jak działa giełda — papiery wartościowe, kapitał początkowy, akcje, obligacje i inne sposoby zarabiania pieniędzy. Co musisz wiedzieć, zanim wejdziesz na parkiet — skąd czerpać informacje i jak je interpretować. Najpierw z otwartymi ustami słuchał „oświeconych” wywodów ekspertów, potem samotnie wgryzł się w temat, zaryzykował, zainwestował i… wygrał! teraz zaś chce podzielić się z tobą swoją wiedzą w sposób prosty, zrozumiały, bez zbędnych słów i napuszonych definicji.

Dekalogi giełdowego rekina — 10 ważnych stron internetowych, 10 przykazań inwestora, 10 przykazań spekulanta. Jak ma to zrozumieć początkujący inwestor? dlaczego nikt nie próbuje zmienić tego języka? to proste — tak jak samo inwestowanie na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych.. język, którym posługują się eksperci od inwestowania na giełdzie, bywa skomplikowany, prawda? tabele, wykresy, skróty, obco brzmiące słowa rodem z londyńskiego city i nowojorskiej wall street — z tym wszystkim spotyka się na co dzień każdy gracz. . Lekcje gry na parkiecie: giełda od a do z — czym jest, po co istnieje i kto na niej gra. Utrudnienia są celowe: starzy wyjadacze wiedzą, że nie taka giełda straszna i nie taki Giełda papierów wartościowych dla bystrzaków Pobierz parkiet śliski. Inwestowanie dla bardziej zaawansowanych — analizy, wykresy, trendy.

Jak zacząć — pierwsze kroki i szukanie wsparcia. Do tego definicje trudnych terminów, które niczego nie wyjaśniają, ponieważ same składają się z wyrazów jeszcze trudniejszych.

Komentarze

Bartosz

Bartosz

Kolejna książka z serii "dla bystrzaków" godna polecenia początkującym.. .

Zostaw komentarz