Wiedźmin. Tom 8. Sezon burz

Wiedźmin. Tom 8. Sezon burz

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: SUPERNOWA-Niezależna Oficyna Wydawnicza NOWA
Seria: Wiedźmin
Liczba stron: 292
Rozmiar 2,4 MB
Data premiery: 2016-11-21
Tytuł: Wiedźmin. Tom 8. Sezon burz
Seria: Wiedźmin
Autor: Sapkowski Andrzej
Wydawnictwo: SUPERNOWA-Niezależna Oficyna Wydawnicza NOWA
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 292
Data premiery: 2016-11-21
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20647223

Nie uciekł daleko. . Wiedźmin stacza morderczą walkę z drapieżnikiem, który żyje tylko po to, żeby zabijać, wdaje się w bójkę z rosłymi, niezbyt sympatycznymi strażniczkami miejskimi, staje przed sądem, traci swe słynne miecze i przeżywa burzliwy romans z rudowłosą pięknością, zwaną koral. Wydaje mi się że nie można recenzować wiedźmina jako pojedyńczego tomu, napiszę więc że wiedźmin ( wszystkie Wiedźmin. Tom 8. Sezon burz Pobierz osiem ksiąg ) jest rewelacyjną i wręcz obowiązkową pozycją.. Jak pisze autor: "opowieść trwa. A w tle toczą się królewskie i czarodziejskie intrygi. Ludzie, nieludzie i magiczną sztuką wyhodowane bestie.

Cięcia mieczy spadały na płaski korpus, z Wiedźmin. Tom 8. Sezon burz Pobierz którego siknęły strugi zielonej mazi. Fragment książki . "sezon burz" nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi. Opowieść zaczyna się wedle reguł gatunku: od trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie. Pobrzmiewają pioruny i szaleją burze. Człowiek z mieczami dopadł go, przydeptał, z rozmachem przygwoździł do ziemi sztychami obu kling naraz...". I tak przez 404 strony porywającej lektury.

Sezon burz" to w wiedźmińskiej historii rzecz osobna, nie prapoczątek i nie kontynuacja. Potwór szamotał się i ciskał, wreszcie dzikim skokiem rzucił się w las, do ucieczki. Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. Historia nie kończy się nigdy…" "wielonożny stwór skakał i kręcił sie, kręcił niesmowicie szybko, wymachując łapami i szczękając starszliwymi żuwaczami. oto nowy sapkowski i nowy wiedźmin. A wokół niego, jeszcze szybciej, tak szybko, że aż zamazywał się w oczach, tańczył człowiek. Nigdy nie mów nigdy! w powieści pojawiają się osoby doskonale czytelnikom znane, jak wierny druh geralta – bard i poeta jaskier – oraz jego Wiedźmin. Tom 8. Sezon burz Pobierz ukochana, zwodnicza czarodziejka yennefer, ale na scenę wkraczają też dosłownie i w przenośni postaci z zupełnie innych bajek.

W powietrze wyleciała najpierw jedna, potem druga, potem trzecia odrąbana łapa.. "wiedźmin. Uzbrojony w dwa miecze.

Komentarze

address666

address666

Wydaje mi się że nie można recenzować wiedźmina jako pojedyńczego tomu, napiszę więc że wiedźmin ( wszystkie osiem ksiąg ) jest rewelacyjną i wręcz obowiązkową pozycją.. .

Zostaw komentarz