Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie

Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: SUPERNOWA-Niezależna Oficyna Wydawnicza NOWA
Seria: Wiedźmin
Liczba stron: 246
Rozmiar 2 MB
Data premiery: 2016-11-21
Tytuł: Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie
Seria: Wiedźmin
Autor: Sapkowski Andrzej
Wydawnictwo: SUPERNOWA-Niezależna Oficyna Wydawnicza NOWA
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 246
Data premiery: 2016-11-21
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20647025

Tu nie wystarczą zwykłe czary ani osinowe kołki. Czyta się przyjemnie, pomysły sapkowskiego są naprawdę ciekawe, wykreowany świat spójny i wciągający, chociaż czasami pozostaje lekki przesyt powtarzającymi się "chwytami" literackimi.. świat na ostrzu miecza. . Dawniej po lasach jeno wilki wyły, teraz Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie Pobierz namnożyło się wszelakiego paskudztwa - gdzie spojrzysz, tam upiory, strzygi, bobołaki plugawe, bazyliszki, diaboły, żywiołaki, wiły i utopce.. Ah... Sapkowski nie umie nudzić! wiedźmin to mistrz miecza i fachowiec czarostwa strzegący moralnej i biologicznej równowagi w cudownym świecie fantasy. Tu chyba nie potrzeba recenzji.

Przewrotna literacka robota. . Z woli sapkowskiego w ów Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie Pobierz świat pełen potworów i bujnych charakterów, skomplikowanych intryg i eksplodujących namiętności wnosi geralt nasze problemy, mitologie i nowoczesny punkt widzenia. . Staje się więc widzem i bohaterem, oskarżonym i sędzią, kochankiem i błaznem, ofiarą i katem. Ciekawa fabuła. Kiedy ściągnął płaszcz, okazało się, że na pasie za plecami ma miecz. Kolejnych części nie zamierzam czytać..

A przybysz z Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie Pobierz dalekiej rivii takim profesjonalistą jest. Przeczytałem i jest ok. To wiedźmin geralt, mistrz miecza i magii, mutant zaprogramowany, by strzec na świecie moralnej i biologicznej równowagi. Niestety te okładki nie są najpiękniejsze - poprzednie wydania miały dużo lepsze.... Oszałamiająca akcja, mistrzowskie dialogi, sytuacje nie do zapomnienia. . Nie był stary, ale włosy miał prawie zupełnie białe. Po raz pierwszy z wiedźminem zetknąłem się jeszcze w fantastyce, ze 30 lat temu, mój apetyt został zaspokojony "nieco" później.

Tu trzeba profesjonalisty. Po latach w końcu udało mi się przemóc i wziąć się za przygody geralta. Od Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie Pobierz wydawcy: później mówiono, że człowiek ów nadszedł od północy, od bramy powroźniczej. Polecam wszystkim fanom wiedźmina i nie tylko. Nie było w tym nic dziwnego, w wyzimie prawie wszyscy chodzili z bronią, ale nikt nie nosił miecza na plecach niby łuku czy kołczana. Interesujące postacie. . Moim zdaniem jest to pozycja obowiązkowa na liście fanów fantasy oraz geralta ;)..

Białowłosego przywiodło do miasta królewskie orędzie: trzy tysiące orenów nagrody za odczarowanie nękającej mieszkańców wyzimy strzygi. Obowiązkowo dla fanów słynnych gier cd projekt red, żeby Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie Pobierz zapoznać ze żródłem wiedźmina 1 i porównać fabuły. Takie czasy nastały. Czytam kolejny raz, odkrywając to, co przeoczyłem za pierwszym razem. Żałuję ze. Wiedźmin... .

Nigdy więcej empik masz mnie za to minus jak z władysławowa do zakopanego, obsługa infolinii też pomóc nie potrafi odsyła na stronę. Nigdy więcej nic nie kupię u was Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie Pobierz przez internet żadnego ebooka koniec i innym też odradzam żeby przeczytać książkę za którą zapłaciłem muszę ściągać jeszcze jakieś programy. Ja swoją przygodę zaczęłam od gier, ale książka mnie nie zawiodła. Ale nie ma szału. . Nigdy więcej dno. Moja ulubiona seria, uwielbiam sapkowskiego.

Dla osób lubiące fantse lektóra idealna.. To jedna z nich. . Nie wiele jest takich książek, które można czytać i czytać. .

Komentarze

Wiesław Tański

Wiesław Tański

To jedna z nich. Czytam kolejny raz, odkrywając to, co przeoczyłem za pierwszym razem. Po raz pierwszy z wiedźminem zetknąłem się jeszcze w fantastyce, ze 30 lat temu, mój apetyt został zaspokojony "nieco" później. Tu chyba nie potrzeba recenzji. Nie wiele jest takich książek, które można czytać i czytać. .

Zbigniew Kowalski

Zbigniew Kowalski

Obowiązkowo dla fanów słynnych gier cd projekt red, żeby zapoznać ze żródłem wiedźmina 1 i porównać fabuły. Czyta się przyjemnie, pomysły sapkowskiego są naprawdę ciekawe, wykreowany świat spójny i wciągający, chociaż czasami pozostaje lekki przesyt powtarzającymi się "chwytami" literackimi.. .

Anonim

Anonim

Ciekawa fabuła. Interesujące postacie. Dla osób lubiące fantse lektóra idealna.. .

Anonim

Anonim

Ah... Wiedźmin... Po latach w końcu udało mi się przemóc i wziąć się za przygody geralta. Żałuję ze. .

Anonim

Anonim

Moja ulubiona seria, uwielbiam sapkowskiego. Niestety te okładki nie są najpiękniejsze - poprzednie wydania miały dużo lepsze.... .

Pawel

Pawel

Ale nie ma szału. Przeczytałem i jest ok. Kolejnych części nie zamierzam czytać.. .

Anonim

Anonim

Nigdy więcej nic nie kupię u was przez internet żadnego ebooka koniec i innym też odradzam żeby przeczytać książkę za którą zapłaciłem muszę ściągać jeszcze jakieś programy. Nigdy więcej empik masz mnie za to minus jak z władysławowa do zakopanego, obsługa infolinii też pomóc nie potrafi odsyła na stronę. Nigdy więcej dno. .

SweetNightmare

SweetNightmare

Ja swoją przygodę zaczęłam od gier, ale książka mnie nie zawiodła. Polecam wszystkim fanom wiedźmina i nie tylko. Moim zdaniem jest to pozycja obowiązkowa na liście fanów fantasy oraz geralta ;).. .

Zostaw komentarz