The Raven Cycle. Tom 4. Przebudzenie króla

The Raven Cycle. Tom 4. Przebudzenie króla

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: The Raven Cycle
Liczba stron: 377
Rozmiar 5 MB
Data premiery: 2016-11-15
Tytuł: The Raven Cycle. Tom 4. Przebudzenie króla
Seria: The Raven Cycle
Autor: Stiefvater Maggie
Tłumacz: Kucharski Piotr
Wydawnictwo: Uroboros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 377
Data premiery: 2016-11-15
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20538613

elektryzujące jak linia mocy zakończenie magicznego cyklu bestsellerowej autorki. . W swoje poszukiwania wciągał przyjaciół, jednego po drugim. Przebrnęłam przez 3 The Raven Cycle. Tom 4. Przebudzenie króla Pobierz tomy, ale w połowie czwartego musiałam odpuścić.. Adama – potężnego czarodzieja, który oddał swoje ręce i oczy zaklętemu lasowi. Ciężko cokolwiek napisać, żeby nie spojlerować, ale powiem tyle, że wiele postać/istot, które zostały wprowadzone, albo raczej ich istnienie zostało ujawnione, jak dla mnie, zostało ukazanych zbyt powierzchownie.. Przeraża ich bardziej niż cokolwiek, czego do tej pory zaznali. .

Ronana – śniącego, zabierającego ze swoich snów najbardziej The Raven Cycle. Tom 4. Przebudzenie króla Pobierz fantastyczne przedmioty. Nie mam pojęcia co mi nie pasowało, ale cały czas czekałem na coś więcej i się nie doczekałem. Wiedzą, że ich wędrówka dobiega końca. Niedawno przebrnęłam przez ostatni tom. Zależnie od tego, gdzie zacząć tę historię, może ona opowiadać o różnych ludziach, ale to gansey gra w niej pierwsze skrzypce. Czy dadzą radę stawić jej czoła? i kogo będą musieli złożyć w ofierze? "przebudzenie króla" to ostatnia część bestsellerowego cyklu maggie stiefvater. Nie mogą zawrócić, nawet gdyby chcieli.

.. Noaha – zamordowanego przed laty chłopaka, który nadal rozpaczliwie czepia się świata żywych. Król gansey i jego dwór. Krok za nimi czai się jednak ciemność, pochłaniająca wszystko dookoła kawałek po kawałku i zamieniająca sny w najstraszniejsze koszmary. I wreszcie blue, którą pokochał The Raven Cycle. Tom 4. Przebudzenie króla Pobierz i która kocha jego, lecz według przepowiedni zabije go swoim pocałunkiem. Zobacz, jak kończy się opowieść o magii, miłości i stracie, która porwała czytelników na całym świecie. Kilka lat temu użądlony przez pszczołę cudem uniknął śmierci – a może już umarł i tylko został wskrzeszony? od tamtej pory spala go tylko jedno pragnienie: odnaleźć grób legendarnego walijskiego króla glendowera, od niepamiętnych czasów śpiącego w jaskini niedaleko henrietty.

Komentarze

posejdon

posejdon

Przebrnęłam przez 3 tomy, ale w połowie czwartego musiałam odpuścić.. .

Karol Korol

Karol Korol

Nie mam pojęcia co mi nie pasowało, ale cały czas czekałem na coś więcej i się nie doczekałem. Ciężko cokolwiek napisać, żeby nie spojlerować, ale powiem tyle, że wiele postać/istot, które zostały wprowadzone, albo raczej ich istnienie zostało ujawnione, jak dla mnie, zostało ukazanych zbyt powierzchownie.. Niedawno przebrnęłam przez ostatni tom. .

Zostaw komentarz