Shantaram. Tom 1

Shantaram. Tom 1

Literatura piękna obca

Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Seria: Shantaram
Liczba stron: 933
Rozmiar 7,5 MB
Data premiery: 2016-11-23
Tytuł: Shantaram. Tom 1
Tytuł oryginalny: Shantaram
Seria: Shantaram
Autor: Roberts Gregory David
Tłumacz: Mazan Maciejka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 933
Data premiery: 2016-11-23
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20534592

Aż trudno uwierzyć, że to wszystko wydarzyło się naprawdę! "»shantaram« to przypadek ciężkiego uzależnienia: jeżeli przeczytasz kilka pierwszych stron, jesteś stracony dla świata na nadchodzący czas." marcin meller . . brawurowa, awanturnicza powieść, owiana legendą. . Historia młodego australijczyka, który po sprytnej ucieczce z więzienia dostaje się do indii, gdzie ukrywa się w slumsach, leczy biedaków i jest żołnierzem bombajskiej mafii.. Wciągająca historia, wartka akcja, myśli filozoficzne, polecam nie tylko zainteresowanym indiami.. Jego codzienność to gangsterskie porachunki, handel narkotykami i bronią, fałszerstwa, przemyt, ale też fatalna miłość, niezawodna Shantaram. Tom 1 Pobierz przyjaźń i poszukiwanie przewodnika duchowego. Mnie ta ksiazka meczy , zwłaszcza od momentu jak przenosimy sie do afganistanu na wojnę , indie ciekawy koloryt ..

. Duzo roznych watkow, wszystkiego po troche.. Pochłonęłam ją po prostu... Czasem przenoszę się tak Shantaram. Tom 1 Pobierz bardzo w tamten świat, ze zapominam gdzie tak naprawdę jestem.szkoda, ze muszę chodzić do pracy. . Część druga nie tak imponująca, ale też warta przeczytania.. Druga część równie dobra.polecam!.

. Dluga, wciagajaca. Niesamowity klimat, niemal namacalny świat przedstawiony. Warta każdej poświęconej chwili. Przeszkadza mi w pożeraniu tej książki. Shantaram. Tom 1 Pobierz Nie mogę się oderwać. Mam nadzieję, że druga część jest równie dobra..

Wciąga od pierwszych stron.. Książka absolutnie wciągająca - świetne postacie, magicznie oddana atmosfera półświatka indii, fabuła nie pozwalająca odłożyć sporych rozmiarów dzieło na półkę. . Bardzo ciekawa lektura. . Shantaram. Tom 1 Pobierz Rewelacyjna... Ksiazka napisana przez kryminaliste i mowi o zyciu marginesu spolecznego..

. . Jest ze mną wszędzie, czytam w każdej wolnej chwili. Polecam.. Świetna książka.

Komentarze

Krzysztof Pietrukiewicz

Krzysztof Pietrukiewicz

Wciąga od pierwszych stron.. Bardzo ciekawa lektura. .

Sarine

Sarine

Wciągająca historia, wartka akcja, myśli filozoficzne, polecam nie tylko zainteresowanym indiami.. .

Artur

Artur

Książka absolutnie wciągająca - świetne postacie, magicznie oddana atmosfera półświatka indii, fabuła nie pozwalająca odłożyć sporych rozmiarów dzieło na półkę. Część druga nie tak imponująca, ale też warta przeczytania.. .

palka.martin

palka.martin

Duzo roznych watkow, wszystkiego po troche.. Dluga, wciagajaca. .

cz3s

cz3s

Świetna książka. Polecam.. Warta każdej poświęconej chwili. .

Holin

Holin

Mnie ta ksiazka meczy , zwłaszcza od momentu jak przenosimy sie do afganistanu na wojnę , indie ciekawy koloryt .. .

IPHONE_USER

IPHONE_USER

Ksiazka napisana przez kryminaliste i mowi o zyciu marginesu spolecznego.. .

Katarzyna Maj

Katarzyna Maj

Pochłonęłam ją po prostu... Niesamowity klimat, niemal namacalny świat przedstawiony. Druga część równie dobra.polecam!. Rewelacyjna... .

nordea

nordea

Nie mogę się oderwać. Przeszkadza mi w pożeraniu tej książki. Jest ze mną wszędzie, czytam w każdej wolnej chwili. Czasem przenoszę się tak bardzo w tamten świat, ze zapominam gdzie tak naprawdę jestem.szkoda, ze muszę chodzić do pracy. Mam nadzieję, że druga część jest równie dobra.. .

Zostaw komentarz