The Turing Test - poradnik do gry

The Turing Test - poradnik do gry

Poradniki do gier

Wydawnictwo: GryOnline
Liczba stron: 126
Rozmiar 15,7 MB
Data premiery: 2016-09-22
Tytuł: The Turing Test - poradnik do gry
Autor: Szczerkowski Przemysław
Wydawnictwo: GryOnline
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 126
Data premiery: 2016-09-22
Rok wydania: 2016
Format: PDF (ADE) UWAGA! Ebook chroniony przez Adobe DRM.Otworzysz go za pomocą Adobe Digital Editions (ADE) więcej ›
Liczba urządzeń: 6 + 1/rok
Drukowanie: nieograniczone
Kopiowanie: brak
Indeks: 20305505

The turing test - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Prolog (opis przejścia) 4. Porady ogólne (podstawy) 8. Sekretne pomieszczenia (opis przejścia) 7. Chapter 4 (opis przejścia) 10. Chapter 6 (opis przejścia . Dodatkowo The Turing Test - poradnik do gry Pobierz zawarte zostały rozdziały na temat wymagań sprzętowych, sterowania i wszystkich osiągnięć znajdujących się na steamie.

1. Zawarty w nim jest dokładny opis przejścia każdej zagadki logicznej wraz z przydatnymi ilustracjami. The turing test - poradnik do The Turing Test - poradnik do gry Pobierz gry () 2.. Poradnik do gry the turing test zawiera: 1. Główną częścią solucji jest kompletny opis przejścia z wszystkimi dokładnymi wskazówkami jak poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi fragmentami rozgrywki. Porady ogólne, 3. Chapter 2 (opis przejścia) 6.

Kompletny opis przejścia wraz z grafikami, 2. poradnik do gry the turing test zawiera całkowity zbiór porad i wskazówek, które pomogą nam ukończyć grę w 100% z wszystkimi odblokowanymi osiągnięciami. Chapter 1 (opis przejścia) 3. Informacje dotyczące sterowania i wymagania sprzętowe produkcji. W poradniku znajdziesz też informacje na temat podstawowych mechanik rozgrywki. Sterowanie i wymagania sprzętowe (podstawy) 5. Poradnik do gry the turing test to szczegółowa solucja tego tytułu, połączona The Turing Test - poradnik do gry Pobierz z licznymi poradami ogólnymi, jak również dokładnym opisem osiągnięć na steam i procesem ich zdobywania.

Opis osiągnięć na steam wraz z ich wykonaniem, 4. Osiągnięcia steam (podstawy) 9.

Komentarze

Zostaw komentarz