Saga o Fjallbace. Tom 2. Kaznodzieja

Saga o Fjallbace. Tom 2. Kaznodzieja

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Seria: Saga o Fjallbace
Liczba stron: 440
Rozmiar 3,1 MB
Data premiery: 2016-07-15
Tytuł: Saga o Fjallbace. Tom 2. Kaznodzieja
Tytuł oryginalny: Predikanden
Seria: Saga o Fjallbace
Autor: Lackberg Camilla
Tłumacz: Sawicka Inga
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Język wydania: polski
Język oryginału: szwedzki
Liczba stron: 440
Data premiery: 2016-07-15
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 19935812

Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Godny polecenia. Książki läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. . Próbują odkryć, jaki związek może mieć morderstwo młodej kobiety, której zwłoki odnaleziono w wąwozie królewskim, ze sprawą zaginięcia dwóch dziewczyn przed dwudziestu pięciu laty. Bylo to bardzo uciazliwe i, Saga o Fjallbace. Tom 2. Kaznodzieja Pobierz niestety, ale ksiazka stracila przez to wiele "uroku", a czytelnik przyjemnosci z czytania.. To nie tylko mroczne thrillery, ale również doskonałe powieści obyczajowe, znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Super.

.. Ksiazka interesuja, czytana bylaby jednym tchem gdyby nie fakt, ze praca edytora tego ebooka pozostawia wiele do Saga o Fjallbace. Tom 2. Kaznodzieja Pobierz zyczenia... Prawda okazuje się okrutniejsza, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać… saga kryminalna camilli läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. Ja jestem zadowolona z całej serii. Patrik hedström i jego koledzy z komisariatu w tanumshede stają przed skomplikowaną zagadką. . Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej „morderstwa we fjällbace”, osnutej na kanwie jej powieści. Nic dodać, nic ująć.

. Przeczytałem jednym tchem!. Nie ma zadnych akapitow ani przerw rozdzielajacych poszczegolne sceny i narracje! czasami trzeba doczytac do polowy akapitu zeby zorientowac sie, ze narracja pochodzi od innego bohatera.

Komentarze

Krzysztof Pietrukiewicz

Krzysztof Pietrukiewicz

Przeczytałem jednym tchem!. Super. Nic dodać, nic ująć. .

Anonim

Anonim

Godny polecenia. Ja jestem zadowolona z całej serii. .

Angelika Kisioł

Angelika Kisioł

Nie ma zadnych akapitow ani przerw rozdzielajacych poszczegolne sceny i narracje! czasami trzeba doczytac do polowy akapitu zeby zorientowac sie, ze narracja pochodzi od innego bohatera. Ksiazka interesuja, czytana bylaby jednym tchem gdyby nie fakt, ze praca edytora tego ebooka pozostawia wiele do zyczenia... Bylo to bardzo uciazliwe i, niestety, ale ksiazka stracila przez to wiele "uroku", a czytelnik przyjemnosci z czytania.. .

Zostaw komentarz