Apollo i boskie próby. Tom 1. Ukryta wyrocznia

Apollo i boskie próby. Tom 1. Ukryta wyrocznia

Dla młodzieży

Wydawnictwo: Galeria Książki
Seria: Apollo i boskie próby
Liczba stron: 307
Rozmiar 3,7 MB
Data premiery: 2016-06-01
Tytuł: Apollo i boskie próby. Tom 1. Ukryta wyrocznia
Tytuł oryginalny: The Hidden Oracle
Seria: Apollo i boskie próby
Autor: Riordan Rick
Tłumacz: Fulińska Agnieszka
Wydawnictwo: Galeria Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 307
Data premiery: 2016-06-01
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 19734835

Potrzebuje pomocy, a do głowy przychodzi mu tylko jedno miejsce, w Apollo i boskie próby. Tom 1. Ukryta wyrocznia Pobierz którym może jej szukać – enklawa współczesnych półbogów znana jako obóz herosów. Dotyczy to również apolla.. Słaby i zdezorientowany ląduje w nowym jorku jako zwykły nastolatek. Uważa meg za swoją przyjaciółkę, dochodzi do wniosku, że nie do końca jego zachowanie w wielu kwestiach, gdy był bogiem było dobre i sprawiedliwe względem innych, a by to dostrzec musiał stać się śmiertelnikiem. Niestety apollo ma wielu wrogów: bogów, potwory i ludzi, którzy chcieliby jego ostatecznej zagłady.. Pojawiają się tutaj zarówno postacie które znamy, jak i również te który poznać dopiero musimy. Apollo rozgniewał swojego ojca zeusa i za karę został strącony z olimpu. Mistrzowskie haiku apollina, które rozpoczyna każdy rozdział, potrafi roześmiać do łez.

. Podsumowując, książka chwyta za serce i zachęca każdą kolejną stroną do dalszego czytania, można powiedzieć że uzależnia, ale to akurat jest bardzo pozytywne zmartwienie ;p znane wszystkim przysłowie "ludzie się zmieniają" ma tutaj miejsce. Pozbawiony nadprzyrodzonych mocy liczący cztery tysiące lat bóg musi nauczyć się, jak przeżyć we współczesnym świecie, dopóki nie zdoła jakoś odzyskać przychylności zeusa. Percy jest tutaj postacią epizodyczną, dlatego, że każdy w końcu musi się wziąć za naukę, bo przecież egzaminy niedługo a nie można się ciągle uganiać za potworami. jak ukarać nieśmiertelnego? czyniąc go śmiertelnikiem. To co kocham w lekturach tego typu, czyli dużo humoru i przygód. Książka od samego początku, od tej pierwszej strony totalnie wciąga i ciągle chce się Apollo i boskie próby. Tom 1. Ukryta wyrocznia Pobierz więcej.

. Byłego boga spotykamy w śmietniku, jako narcyza, zapatrzona w siebie z najwyższym ego, który każdego traktuje jako gorszego od siebie, lecz z każdym rozdziałem jego tok rozumowania i to jak traktuje innych zmienia się. Ku zaskoczeniu towarzyszką ex'apolla w tej powieści jest dwunastoletnia dziewczyna o imieniu meg, z którą główny bohater zostaje niejako związany.

Komentarze

Marcin

Marcin

Książka od samego początku, od tej pierwszej strony totalnie wciąga i ciągle chce się więcej. Pojawiają się tutaj zarówno postacie które znamy, jak i również te który poznać dopiero musimy. Dotyczy to również apolla.. Mistrzowskie haiku apollina, które rozpoczyna każdy rozdział, potrafi roześmiać do łez. Podsumowując, książka chwyta za serce i zachęca każdą kolejną stroną do dalszego czytania, można powiedzieć że uzależnia, ale to akurat jest bardzo pozytywne zmartwienie ;p znane wszystkim przysłowie "ludzie się zmieniają" ma tutaj miejsce. Byłego boga spotykamy w śmietniku, jako narcyza, zapatrzona w siebie z najwyższym ego, który każdego traktuje jako gorszego od siebie, lecz z każdym rozdziałem jego tok rozumowania i to jak traktuje innych zmienia się. Uważa meg za swoją przyjaciółkę, dochodzi do wniosku, że nie do końca jego zachowanie w wielu kwestiach, gdy był bogiem było dobre i sprawiedliwe względem innych, a by to dostrzec musiał stać się śmiertelnikiem. Ku zaskoczeniu towarzyszką ex'apolla w tej powieści jest dwunastoletnia dziewczyna o imieniu meg, z którą główny bohater zostaje niejako związany. To co kocham w lekturach tego typu, czyli dużo humoru i przygód. Percy jest tutaj postacią epizodyczną, dlatego, że każdy w końcu musi się wziąć za naukę, bo przecież egzaminy niedługo a nie można się ciągle uganiać za potworami. .

Zostaw komentarz