Klaśnięcie jednej dłoni

Klaśnięcie jednej dłoni

Literatura piękna obca

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Liczba stron: 368
Rozmiar 3,1 MB
Data premiery: 2016-02-18
Tytuł: Klaśnięcie jednej dłoni
Tytuł oryginalny: Sound of One Hand Clapping
Autor: Flanagan Richard
Tłumacz: Sudół Robert
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 368
Data premiery: 2016-02-18
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 19061139

Dlaczego i dokąd odeszła? szukając zapomnienia w alkoholu, bojan, słoweński imigrant, odnajdzie w nim jedynie demony przeszłości – tragiczne wspomnienia z czasu wojny, a rozpacz po odejściu żony przekuje w codzienne domowe piekło dla małej sonji. Rozwija się powoli, coraz bardziej wciąga, z czasem nie potrafiłem przestać czytać, aż do skończenia. "klaśnięcie jednej dłoni" to kolejna głośna powieść flanagana, jaką wydawnictwo literackie prezentuje Klaśnięcie jednej dłoni Pobierz polskim czytelnikom. Duża dawka melancholii, przynajmniej w mojej ocenie.. W 2014 roku otrzymał prestiżową nagrodę bookera za "ścieżki północy". . . Mocna rzecz o przegranym życiu i nadziei.

tasmania – rozległa, tajemnicza kraina. To szansa na przebaczenie, ale też i czas na podjęcie najważniejszej decyzji w życiu młodej kobiety, która będąc w ciąży, zastanawia się nad jej przerwaniem. Richard flanagan jest jednym z najwybitniejszych współczesnych pisarzy australijskich. Pewnej nocy 1954 roku osadę butlers gorge omiatała śnieżyca, a czarne chmury przesłoniły gwiazdy. Maria buloh bez słowa opuściła męża i trzyletnią córkę, by nigdy do nich nie wrócić.. W 1989 roku, po latach Klaśnięcie jednej dłoni Pobierz spędzonych w sydney, dorosła już sonja odwiedza ojca. Rozpłynęła się bez śladu.

Komentarze

Cris Yansky

Cris Yansky

Mocna rzecz o przegranym życiu i nadziei. Rozwija się powoli, coraz bardziej wciąga, z czasem nie potrafiłem przestać czytać, aż do skończenia. Duża dawka melancholii, przynajmniej w mojej ocenie.. .

Zostaw komentarz